Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miről írjak még a blogomban?

Miről írjak még a blogomban?

Figyelt kérdés

Nem tapasztaltam ezeket a dolgokat,amiket a blogomba leírtam,de olvastam sok mindent a neten,láttam a tévében és úgy gondoltam,el kell kezdenem kampányolni a világ romlása ellen,és az emberek szerencsétlensége ellen.A pénz mindent visz a mai világban,sokaknak ez a fő dolog.Miért nem teszünk az ellen közösen,hogy így kelljen élni?Drogokkal,alkohollal..stb.

Ez a blogom,kérlek olvassatok bele!Még nem rég kezdtem írni.Szeretném,ha témát ajánlanátok.

[link]


2011. máj. 1. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Témának a gyermek-szülő kapcsolatot ölelném fel a mai társadalomban, elhanyagolás, bántalmazás, gyermekbűnözés- mint a gyermek segélykiáltása.

Más- a pénz elosztás a világban, ami elég egyenlőtlen, és az okok, miértek(vajon ha szegénynek pénzt adnál, mennyi idő kéne, hogy újra szegény váljon belőle, mert nincs érzéke beosztani?)

Más- Az ivóvíz és egyéb energiák pazarlása, feleslegen nagyzolás és használat.

Más- visszatekintés a múltra, a természet szeretete, együttélés a természettel, egyensúlyban(itt lehetne említeni a szemetelést, mint társadalmi rosszat)


Hirtelen ennyi jutott eszembe.

Jó a blogod.

2011. máj. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm,ez igazán hasznos válasz volt!:D

Esetleg még ötletek?:)

2011. máj. 1. 14:27
 3/4 anonim válasza:
én nekem nagyon elegem van a világ elbutulásából, eldivatbu.ziságosodásából, elgyöpösödöttségéből (facebook all the time....+msn) szóval erről fogok blogot indítani, vagy könyvet írni, de írhatsz ezekről te is, minél többen annál jobb!!
2011. máj. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a facebook és az msn veszélyeiről lenne érdemes írni,mert van bőven,sajnos.. csak nem látjuk,mert ritka esetek ezek,és a nyugatban divatosak.
2011. máj. 1. 15:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!