Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma (GTA 5...

Mi lehet a probléma (GTA 5 telepítés)?

Figyelt kérdés

Telepítettem a gépemre ( [link] a Grand Theft Auto 5 játékot ( [link] majd a 7 darab telepítőlemez után újra kérte az elsőt, és ezután nem sokkal megjelent ez: [link] majd ez: [link]

Futtattam a hibaüzenetként kiírt két fájlt, majd befejeztem a telepítést. Elvileg működnie kéne, de mégsem indítja el, csak megjelenik ez: [link] aztán hallani, hogy a gép dolgozik, de semmi reakció. Egy idő után eltűnik a kép, és mintha mi sem történt volna. A specifikációkat összevetve vinnie kéne a játékot, nem? Mi lehet a hiba, mi a teendő, hogy elinduljon a játék? Próbáljam újratelepíteni?



2015. ápr. 16. 22:48
 1/5 anonim válasza:
Ugyan ilyen Acer laptopom van, a Steam-es verzót simán viszi. Ha Steamen kell aktiválni a retail DVD-s verziót, akkor aktiváld egy steam fiókban, és a steamről töltsd le
2015. ápr. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
lehet h kicsi a géped! mert az nagy játék az el mondom neked !!! nem kispályás gép kell hozzá!!!
2015. ápr. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első: köszi a választ, megpróbálom.

Második: mint láthatod, ez nem az, ill. az első válaszból is kiderül, hogy biztosan viszi.

2015. ápr. 17. 14:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Képen lévő szöveget beütöd egy fordítóba és máris rájössz a hibára.


De segítek


1, manuális telepítés szükséges a directxhez, ajánlom, hogy töltsd le a 11est és azt tedd fel


2, ugyanez csak a visual c++hoz, netről ez is letölthető.

2015. ápr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A kérdésben is leírtam amúgy, hogy azokat már telepítettem, egyébként minimálisan tudok angolul, tehát ezt megértettem.

Hozzátenném, hogy végül (nagyjából 20 perce) megoldottam a dolgot, köszi a válaszokat.

2015. ápr. 18. 01:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!