Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sony XPERIA P - hiba, Mi a...

Sony XPERIA P - hiba, Mi a probléma? Lent a többi

Figyelt kérdés

Tegnap a telefonom minden programot le akart állitani ezért adtam neki egy gyári beállitást aztán minden mükődött , DE : rá 2-3 órára ki kapcsolt és csak a XPERIA logóig érek el, PC-m nem ismeri fel (WIN7) pedig már MTP drivert is töltöttem.


Mit tegyek ?



2015. ápr. 7. 15:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Bootloop. Kapcsold ki, (hangerő fel + bekapcsológomb nyomvatartva három rezgésig), majd a PC Comanion-al telepítsd újra. Ha nem megy, akkor Flashtool-al. Flashtool, nem Flash Tool vagy EMMA.
2015. ápr. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
A 3 rezgésre nem csinál semmit, ugyan ugy csak a logoig érek el, a PC companionnal is probáltam és EMMA-val is, nem ismeri fel a PC-m
2015. ápr. 7. 16:25
 3/21 A kérdező kommentje:
EMMA-nál valami NETWORK probléma van ...
2015. ápr. 7. 16:27
 4/21 anonim ***** válasza:

Azt csináld amit írtam. Három rezgés után kikapcsol. NE kapcsold be újra! Ekkor kikapcsol, amit a folyamatos újraindulás miatt nem tudsz máshogy elérni. Az EMMA NEM jó!

Keresd a szoftverfrissítés részt:

[link]

[link]

2015. ápr. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Értelek , köszi, ment a pacsi, de nem ismeri fel a PC-m...
2015. ápr. 7. 16:47
 6/21 anonim ***** válasza:

Windows 8.1-nél elfogadom a nem ismeri fel a gép indokot, a többi rendszernél fel kell ismernie, de nem ilyenkor.

Azhittem megtalálod a szoftverfrissítés részt, ott le van írva menete, linkelve vannak romok, próbálkozz. A második link pedig a szükséges program weboldala, mert majd ha elolvasod a leírást, rá fogsz jönni, hogy az ott lévő link nem működik.

2015. ápr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
El olvastam már, és töltöm is a Flashtool-t , közbe be jött ez EMMA is, de az sem ismeri fel, egyszerűen nem találja a gépem, nem értem...
2015. ápr. 7. 16:55
 8/21 anonim ***** válasza:
Mit fizetsz nekem, ha megcsinálom távvezérléssel? Tudod mit, ne fizess semmit. Ha beleegyezel a távvezérlésbe csináld pontosan azt amit mondok, semmi mást és jó lesz a telefonod. Ha mégegyszer leírod, hogy nem ismeri fel, akkor nem segítek többet.
2015. ápr. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Melyik verziót töltsem le ? :D
2015. ápr. 7. 17:00
 10/21 anonim ***** válasza:
Miből?
2015. ápr. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!