Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » IMac-re telepíteni szerettem...

Hones kérdése:

IMac-re telepíteni szerettem volna a windows-t de ki irta ezt hogy - "no bootable device - insert boot disk and press any key" és a klaviatúrát és az egeret nem ismeri fel nem tudok semmilyen gombot megnyomni. Mindig működik de most nem. Valaki?

Figyelt kérdés

2015. márc. 21. 20:58
 1/2 anonim válasza:

Te tényleg rátelepítettél egy működő imac-re egy windowst, anélkül, hogy utána olvastál volna egy percet is?


Nem zavar, hogy egy macintosh gép gyárilag csak osx-el működik? Ha vetted volna a fáradtságot, hogy tájékozódj megtaláltad volna a biztonságos megoldást mint például a Bootcamp, ahol feltelepítheted a windowst a segítségével és eldöntheted melyiket indítod a gépen vagy egy virtuális gépet pl Paralells vagy Virtualbox illetve Vmware, amelyekkel egy osx rendszer futtatása közben, párhuzamosan egy ablakban futtathatnál windows rendszert.


Most nem maradt más választásod, mint hogy az egész gépet újratelepíted a gyári osx-el, bár gondolom, ha így nekiugrottál a windows telepítésnek, nincsen biztonsági mentésed a rendszerről és így minden adatod, programod elveszett.

2015. márc. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát direkt ketté osztottam a vinyót de nekem most nem azzal van a problémám hanem hogy hiába van be dugva a billentyű meg az egér nem ismeri fel
2015. márc. 22. 11:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!