Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van értelme még iPodot venni...

Van értelme még iPodot venni az iPhone-ok korában?

Figyelt kérdés
Elromlott az iPod nano-m, de nagyon szerettem. Attól félek, hogy ha iPhone-t kapok, az hamar lemerül, ha zenét hallgatok rajta. Igazából nem értek hozzá, bocsánat, ha butaságot mondok, nekem most egy Samsung telefonom van, és nem volt még iPhone-om, de azt látom, hogy ismerőseim állandóan töltik, minden nap, meg a töltőt is viszik magukkal (és időnként el is hagyják). Az iPodomra nagyon sok zene fért, amit én igénylek (az ipoddal is úgy kezdtem,hogy első nap töröltem róla minden törölhetőt, hogy zene férjen rá még több) és ha hallgatom, az merül le, nem a telefon. De egyébként én nem igazán szoktam a telefonon netezni, csak ha valami nagyon fontos dolog van, és fényképezni is csak ha meglátok valami kihagyhatatlant. Szóval az iPhone-t talán ki sem használnám, és nekem egy másik fajta telefon lenne ideális. (Sajnos a telefonom is egyre rosszabb.) Mi a véleményetek?
2015. ápr. 6. 12:50
 1/10 anonim válasza:
Az iPhone teny h gyorsan merul, de ha benyomod rajta a repulogep uzemmodot, akkor vegulis olyan lesz mint egy ipod touch. Azt is szamold bele h a touch 5x olcsobb mint az iPhone. Szoval vehetsz melle valami gagyibb telefont meg melle egy touchot ha a zsebedben nem kenyelmetlen a ketto egyszerre. Volt touchom es iszonyat jol birja az akksija. Az iphone utan kell kotni Paksot.
2015. ápr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ha benyomom a repülő üzemmódot, nem tudnak elérni, ha valaki keres, nem? És én 2 órákat utazom oda meg vissza naponta. Egy iPod nano-val is megelégszem egyébként akár, touch helyett is, és én is kezdem ebben látni a lehetőséget, hogy inkább mellé egy másik telefon. De azért érdekel mások véleménye. Köszönöm a választ.
2015. ápr. 6. 13:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem használok Apple-cuccokat, de nekem is van MP3-lejátszóm az okostelefonom mellé, aminek az aksija 100 órát bír. A telóm meg semmiképp sem bírna egy napot reggeltől estig, ha még zenét is hallgatnék rajta a netezgetés mellett.
2015. ápr. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Akkor inkább veszek egy iPhone-t és egy másik telefont.
2015. ápr. 6. 14:01
 5/10 padam1 válasza:
Az iPod-d biztos, hogy menthetetlen? Ha még nem tetted, akkor érdemes lehet elvinni egy szervizbe, mert ha javítható, és szerencséd van (tehát nincs nagy baj), akkor az új töredék áráért visszakaphatod régi kedvenced. Nem kell mindent rögtön kidobni... pláne nem egy Apple-t! :)
2015. ápr. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem sok értelme van.Iphone 5 nálam merül 15%-ot 8 órányi zenehallgatással ha nem csinálok mást, pedig már csak 85%os az akkuja.
2015. ápr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát, őszintén, nem tudom. Nem reagál, nem akar semmit csinálni. Megvárom, hogy lemerüljön, hátha csak lefagyott valami, de már nehezen reagál a gombokra, az elforgatásra, kitört a képernyője és belefolyhatott valami, mert nagy csíkban nem mutat képet a képernyője. Így leírva elég nehéz elhinni, de vigyázni szoktam a dolgaimra, és ez mégis így járt.
2015. ápr. 8. 00:55
 8/10 A kérdező kommentje:
6-os, köszönöm, kábé ilyen választ vártam.
2015. ápr. 8. 00:55
 9/10 padam1 válasza:
Én azt javaslom, hogy vidd el egy megbízható Apple szervizbe azt az iPod-ot. A nano egyébként sem tartozik a nehezen javítható típusok közé, és veszíteni semmit sem veszítesz azzal, ha valóban szakértők mondanak rá véleményt.
2015. ápr. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Oké, köszi.
2015. ápr. 9. 00:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!