Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vinyó teljes törlése/formázása...

Vinyó teljes törlése/formázása hogyan? További részletek lent.

Figyelt kérdés
Adott egy vinyó amin van pár virus ami nem szedhető le. Nod,avast,kaspersky se tudta leszedni. Ujra és ujra feltünt rajta. Azóta van uj vinyóm de a régit (virusosat) szeretném berakni a gépbe tároló vinyónak a cuccaimnak. A kérdés: hogyan formázhatnám le ugy hogy csak az a vinyó van a gépben? Nem merem berakni a másik mellé nehogy az is elkapja a virusokat. Tehát...???
2010. febr. 17. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem tedd be a gépbe a vírososat, lehetőleg semmit ne indíts el rajta, majd a sajátgépben pedig jobb egérgomb a vírusosra Formázás.

Ha semmit nem indítasz el a vírusosról, akkor nem lehet vírusos a másik se.

2010. febr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Berakod a régi vinyót, windows telepítőt elindítod CD-ről és partíció törlés, majd kikapcsolod a gépet, újra bootolsz CD-ről partíció létrehozása.

Vissza teszed az új vinyót mellé ezt a régit és megformázod windows-ból és kész.

2010. febr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja igen az első vagyok, ez a megoldás természetesen akkor működik csak, ha már fent van a Windows az új winchesteren.
2010. febr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Xp telepitő a telepitést ajánlja fel,de nekem üresen kell a vinyó. Van rajta partició és azt is szeretném törölni róla. Azt hogyan?
2010. febr. 17. 17:43
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Partíció törlése/majd létrehozása....formázás. Utána megszakítod a telepítést ezen a hdd-n és vissza régi.

[link]

2010. febr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!