Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez most így illegális?

Ez most így illegális?

Figyelt kérdés
Újra kell telepítenem a számítógépem. Meg van az eredeti windows 7 home prémium dobozos de leejtettem a lemezt és nagyon mély kar ok lettek benne nem ismeri fel a cd/dvd meghajtóm. Az lenne a kérdésem hogy ha most letöltök valahonnan windows-t és beirom a széria számom (amit a lemezhez kaptam) akkor az úgy illegális? Most vehetem meg mégegyszer vagy jó az ha letöltöm+ amikor kéri a számot beirom?

2015. márc. 22. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
2015. márc. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És már működik itthon is? Mert azt írja nem.Mert ott ahol beirom a széria számot akkor utána választanom kell nyelvet nincs magyar így inkább nem próbálkozok meg vele.
2015. márc. 22. 12:18
 3/7 anonim ***** válasza:

ne aggódj, csak ez lesz angol, a telepítést valószínáleg már végezheted magyarul + ha nem is magyar utána is felehet tenni rá a magyar nyelvi csomagot



+ törttel sokkal rosszabbul járhatsz

2015. márc. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Benne van a linkelt cikkben, hogy magyarul egyelőre nem elérhető. Legalább aki linkeli, az olvassa már el.

Tölts le egy magyar nyelvű, MSDN Windows 7 Home Premium SP1 rendszert, azaz ugyanolyat, ami a DVD-n van, gond nélkül tudod majd aktiválni a meglévő kóddal.

2015. márc. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi jó lett egyet kivéve: azt írja hogy 3 nap van az autómatikus aktiválásig. Ez mit jelent? Eddig nem írt ilyet. Azt jelenti hogy 3 nap múlva aktiválják, vagy mit? A kódomat jól írtam be.
2015. márc. 22. 15:26
 6/7 anonim ***** válasza:
minek olvassam el? nem érdekel, bele-bele olvastam, de rohadtul nem érdekel a windows
2015. márc. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 AceHardlightHUN ***** válasza:
az utolsó kicsit hatlábú farkasos volt
2015. márc. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!