Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Titeket nem ösztönöz a Steam...

Titeket nem ösztönöz a Steam illegális letöltésre?

Figyelt kérdés

Mert engem nagyon, pedig pont az ellenkezőjére lenne hivatott. Komolyan mondom, az eszem megáll, h kiadok 39.99 fontot egy játékért és még csak nem is játszhatok vele akkor, amikor akarok, mert nincs iternet kapcsolat, vagy a steam szerverei túlterheltek, vagy egy háttérben futó program zavarja, vagy minden egyes alkalommal, mikor játszani szeretnék, telepítenem kell a ki3as2ott játékot! MI A PHASZ EZ??? Soha többet nem adok pénzt játékért, éljen az illegális letöltés!!!!!!!!

(Köszönöm, h meghallgattatok)



2014. aug. 31. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Én programozói oldalról nézem, és bizony én is hasonló hévvel háborodnék fel, ha valaki nem fizetne a munkámért.
2014. aug. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%

Teljesen jogos az egyik haver vett steames játékot amit én telepítettem fel meg csináltam neki a steamet beírtuk a borítón levő kódot meg miegymás kód érvénytelen vissza vitte az üzletbe hogy nem jó és cseréljék ki vagy kéri vissza az árát


Elzavarták szó szerint


erre én mit csináltam Crack és már megy is


Hozzá teszem nem csak ez az 1 játéka csinálta kb 16 db

2014. aug. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szulu13 válasza:
0%
én minden játékot meghekellek és egy fityinget sem fizetek érte ingyen multizok--bf3-batlefield bad campany 2-call of duty black ops 1-2-vel meg az összes modern waefarel 1-2-3-mal meg Tom Raiderel- meg még jó pár játékal úgyhogy igazad van éljen az illegális letöltés!!!!yhe:);)
2014. szept. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szulu13 válasza:
0%
bocs a helyesírásért!!!:)
2014. szept. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!