Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám le törölni a...

Hogyan tudnám le törölni a steam-et mikor az uninstal-jában nincs hely megadva?

Figyelt kérdés

egyszer ujra telepitettem mert azt kérte de még ugysem let jó igy le töröltem az uninstallal. és most leszeretném még egyszer tölteni hátha jó lesz és le szeretném törölni a mostani steam-et ami fen van a gépen.

na most az a helyzet hogy mikor rá megyek az steam uninstal-ra ki jön a szokásos ablak kiválasztom a magyar nyelvet, és következö ablaknál ahol azt kéne mutatni hogy D/programok/Steam viszont ott nincs semmi sem irva csak villog az álló vonalka és nem tudok bele irni semmit.

gondoltam magamban mindegy nyomjunk rá az uninstal-ra és szépen az asztalron az ikonok,Csak az ikonokat a mapákat nem letörölte.


Ui: a vezérlö őultban a programok eltávolitásánál is probáltamott azt muttata hogy le is törölte végig futott a töltö csikocska mutatott mindent hogy ezt meg azt de miután megnéztem a mappába minden régi maradt.


a segitökész válaszokat elöre is nagyon köszönöm!



2014. aug. 19. 19:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!