Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Facebook gurukhoz szól a...

Facebook gurukhoz szól a kérdés. Miért nem tudom helyként megjelölni egy posztban a céges oldalamat?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudom, hol lenne a legérdemesebb feltenni ezt a kérdést, de jobb híján itt próbálkozok.


A fenti kérdést kifejtve:


Amikor az ember kiposztol valamit, meg lehet adni, hogy honnan, melyik helyről posztolja, hol tartózkodik éppen (pl. Rózsa kávézó, Eiffel torony, Budapest, stb...)


Céges oldalakat is meg lehet jelölni így.

A problémám az, hogy az egyik oldalamon ezt nem tudom megtenni. Amikor elkezdem írni a "hol?" részhez az oldalam nevét, akkor egy ideig még kidobja a többi, hasonló javaslatot (amelyek között nincsen az én oldalam), aztán mikor már szinte a teljes nevet leírtam, ahol már nincsenek hasonló oldalak, akkor el is tűnik a javaslat doboz. Így bár kézzel be lehet pötyögni az oldal nevét, de annak a linkje nem fog elvezetni a hivatalos oldalra.


Gondoltam arra esetleg, hogy idő kell, míg szinkronizálják az új oldalakat a rendszerben, vagy esetleg el kell érni egy bizonyos népszerűséget. Azonban az újabban létrehozott, nem karban tartott, elhanyagolt, nulla népszerűségnek örvendő gyakorlatilag ugyanolyan oldalamat meg tudom így jelölni, míg a régebben létrehozott, közel 70 lájkot szerzett oldalamat nem.


Cím pontosan meg van adva.


Mégis mit kellene még másképp beállítani hozzá? Egyszerűen nem jövök rá, a két oldalt összehasonlítgatva sem.



2014. aug. 7. 14:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!