Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gépem számomra ismeretlen...

InTheVegas89 kérdése:

A gépem számomra ismeretlen ok miatt újra indul mintha csak megnyomnám a reset gombot! Kék halál nincs, azt bekapcsoltam hogy mutassa, de nincs. Csak akkor indul újra ha a windosban vagyok, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Ha játszom a gépemmel stabilan megy, de ha nem játszom vele csak ha windosban vagyok, akkor találom időnként újra indul a gépem, mintha meg nyomnám a reset gombot. Tavaly December végén vásároltam új hardvereket a gépembe: alaplap és proci, proci hütő és SSD meg HDD-t ( és persze új gépházat). A Memória kártyák, a táp maradt a régi.( táp Chieftec CFT-600-14cs, Proci: AMD fx 8350 4.0Ghz,) Frissen telepített win7-van fent. Az alaplapom meg tavalyi model: MSI 970 Gaming alaplap!

És rosszul lövi be a memóriákat, Corsair Vengance 8 giga (2 modul) 1600mhz/cl9 DDR3. De valamiért csak 1333mhz-ra lövi be! De ha fel emelem a gyári órajelre akkor meg cl 11-re kapcsolja. Ennek nem így kéne mennie. A memóriák hibátlanok már néztem másik gépben. Ez is mi-lehet, köze lehet az újrainduláshoz? És persze miért indul újra a gépem valaki találkozott már hasonló problémával??



2015. jan. 30. 12:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
kontaktos a bekapcsoló gomb?:S
2015. febr. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
memtest 86 -ot is futattad am?
2015. febr. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen és egyik hozászolásomba írtam is. Nem talált semmit 12 órán át ment bootolásnál. Mind pass lett.
2015. febr. 1. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!