Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi baja lehet a laptopomnak?

Mi baja lehet a laptopomnak?

Figyelt kérdés
Ma reggel valami baja lett a League of Legendsnek a laptopomon, ezért úgy döntöttem hogy újratelepítem. Telepítés közben viszont random befagy a laptop, megáll a telepítés, nem tölti a fájlokat a játékhoz. Reggel óta játszom ezt, 40-45 percig újraindítás után megy a laptop ahogy szokott, utána viszont teljesen használhatatlan. Arra se reagál ha lehajtom, a start menüt se bírom felnyitni semmi, csak hard resettel tudom újraindítani. Októberben vettem a laptopot, 3. generációs i3 proci, 4gb ram, gt740m 2gb videókártya szóval aránylag nem olyan őskori gyenge gép hogy ennyitől besokalljon, pláne hogy még soha sem csinált ilyet. Help please!

2015. jan. 22. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:

" Telepítés közben viszont random befagy a laptop, megáll a telepítés, nem tölti a fájlokat a játékhoz. "


-ez nagyon zagyva,hogyan kell érteni ...

2015. jan. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Merevlemezre tippelek

Töltsd le a Hard Disk Sentinel programot és nézd meg vele az állapotát. Ha igazam van akkor küld garanciáztatni.

2015. jan. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Legközelebb ilyen van, ne törölj, ne telepíts, kérdezz. Én azt mondom, merevlemez. Bár ha rossz a lemez, az nem csak 45 perc után jön elő, hanem folyamatosan jelen van.
2015. jan. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Letöltöttem a Sentinelt ahogy mondtad, ám kiválónak jelzi a hdd-t, 100%-os.

Most azt próbálom ki, bár elég abszurd, hogy úgy használom hogy nem indítom el a LoL installert, hátha amiatt rosszalkodik, mondjuk eléggé kétlem de jobbat nem tudok. Egyelőre egy olyan negyed órája fut akadás nélkül így.

Esetleg más tipp hogy mi lehet ha nem ez?

2015. jan. 22. 20:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!