Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi baja lehet a laptopomnak?...

Mi baja lehet a laptopomnak? Meglehet csinaltatni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a kutyank leverte tegnap a laptopomat az asztalrol es eleg szerencsetlenul esett le a foldre.

HP laptoprol van szo es alig indult el. Bekapcsolasnal kb fel oraig telepitett vagy frissitett, mint amikor megvettuk es legeloszor kapcsoltuk be. Nagy nehezen eljutott oda, hogy irjam be a jelszavam, de sem a touchpad sem pedig a billentyuzet nem mukodik. USB egeret kotottem ra ugy minden oke, de a sajat gombjaira nem reagal semmit.

Csak egy kabel johetett ki belul valahonnan vagy az egesz tonkrement? Es mennyire komoly dolog ezt megcsinaltatni? Es mennyibe kerulne? Lehet mas baja is?

Aki tud valamit errol a problemar kerem irjon, mert nagyon aggodom, mivel meg csak 2 eves volt es tokeletesen mukodott elotte. :/



2014. dec. 22. 14:58
 1/4 Tengor ***** válasza:

Sok mindenek vagyunk, trollok is, de igazlátók nem. Szét kellene szedni, meg kellene vizsgálni, hogy mi is ment tönkre benne.

Sajnos valószínű, hogy nem filléres a probléma.

2014. dec. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 T/Z ***** válasza:
Pontos típus?
2014. dec. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

HP Pavilion G6 a tipusa.


Tudom, hogy szervizben kell majd megnezetni, csak most a karacsonyi kiadasok miatt nincs ra lehetosegem. Meg annyi, hogy eddig nem adott ki semmilyen zajt es azota eleg hangos is lett. :/

2014. dec. 22. 16:06
 4/4 A kérdező kommentje:

Az elobb bekapcsoltam megint es kb 10 perces windows helyreallitas utan beadta a bejelentkezesi kepernyot es most mukodott az billentyuzet es a touchpad is. Kiprobaltam es a film lejatszas is megy hanggal egyutt. :)

A ventilator meg mindig nagyon porog es hangos is.

2014. dec. 22. 16:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!