Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért írja ki sokszor a...

Miért írja ki sokszor a Google Chrome, hogy "A manóba! "?

Figyelt kérdés
Eddig ritkán volt iylen, viszont most egyre gyakrabban ezt csinálja, ne számít milyen oldalt nyitok meg, google, ipon, youtube, tökmindegy, néha mindegyikél kiírja, az újratöltés után szinte mindig működik, de azért ha van erre megoldás, akkor kényelmesebben böngészhetnék, igen tudom van már ilyen, de mindeholmás a válasz, igazából elég sokat értek a g épekhez, de ezzel nem tudok mit kezdeni. Vírusirtóm az Eset Smart Security 8, oprendszer Windows 7 Home Premium (64bit, bár ez szerintem lényegtelen), és miden driver megfelelően van feltelepítve, nem Windows Update-el, é nem Driver Genius-al. Konkréta ezt írja(nem az én gépemen készült a kép, goolge-ben találtam : [link]
2015. jan. 9. 14:46
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Ugyanez volt a problémánk. Fontos lett volna, hogy chrome IS fusson a gépen, így oldottuk eddig meg a több felhasználót. Talán 2. válasz volt az "ikon,jobb gomb, kompatibilitás" vagy hasonló. No, ez bevált. Köszi, hosszú kálváriánk látszik ezzel megoldódni.
2020. márc. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Bocs, lehet elsőre ugyanezt a kérdést máshol olvastam és ott volt a válasz. Szóval a megoldás működött. Ikonon jobb gomb, kompatibilitási problémák megoldása. Azóta hibamentes.
2020. márc. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!