Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért írja ki sokszor a...

Miért írja ki sokszor a Google Chrome, hogy "A manóba! "?

Figyelt kérdés
Eddig ritkán volt iylen, viszont most egyre gyakrabban ezt csinálja, ne számít milyen oldalt nyitok meg, google, ipon, youtube, tökmindegy, néha mindegyikél kiírja, az újratöltés után szinte mindig működik, de azért ha van erre megoldás, akkor kényelmesebben böngészhetnék, igen tudom van már ilyen, de mindeholmás a válasz, igazából elég sokat értek a g épekhez, de ezzel nem tudok mit kezdeni. Vírusirtóm az Eset Smart Security 8, oprendszer Windows 7 Home Premium (64bit, bár ez szerintem lényegtelen), és miden driver megfelelően van feltelepítve, nem Windows Update-el, é nem Driver Genius-al. Konkréta ezt írja(nem az én gépemen készült a kép, goolge-ben találtam : [link]
2015. jan. 9. 14:46
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

*Van már ilyen kérdés

Bocs a sok hibáért, az n betű nem működik rendesen, a többi meg a gyorsírás miatt van.

2015. jan. 9. 14:48
 2/22 anonim ***** válasza:
A dátum és az idő jól van beállítva ?
2015. jan. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Az adobe flash player vagy a java összeomlott.
2015. jan. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Brenya ***** válasza:

Valószínűleg azért mert nem sikerült az oldalt betöltenie.

Lehet akadozik a neted vagy valami háttérben futó alkalmazás keresztbe tesz neki.

2015. jan. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Mint modtam, eléggé értek a gépekhez, semmilyen program nincs rajta, ami zavarhatá, meg amúgy sincs. Pár játék van fent, csak 1 nem eredeti, a többi ige. utorrent, Steam, csak ilyesmik vannak fent. Természetesen jól van beállítva az idő, és nem akadozik a netem. 120Mbites UPC-m van, kb 2-3 havonta egyszer megy el, akkor is csak pár percre.
2015. jan. 9. 16:19
 6/22 anonim ***** válasza:

Mike79 nevű felhasználó válasza:


A Chrome-nak van egy DNS cache-je, amit jófej módon nem frissít mindig. Emiatt előfordulhat, hogy rossz helyre megy a kérés... Nekem a múltkor segített ilyen jellegű hibák megszűntetésében. Írd be ezt a Chrome címsorába:

chrome://net-internals/#dns

Itt kattints a "Clear host cache" gombra.



Ez működik

2015. jan. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
De az ugye nem törli a tárolt adatokat a böngészőből?
2015. jan. 9. 17:32
 8/22 anonim ***** válasza:
nem
2015. jan. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Ez sajnos nem segített, de kösz. Annyira nem nagy baj, csak gondoltam valahogy ki lehet javítani a hibát, mert nem hiszem, hogy ez normális.
2015. jan. 10. 19:56
 10/22 anonim ***** válasza:
opera azt használj a Google chrome tul bugos
2015. jan. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!