Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért írja ki sokszor a...

Miért írja ki sokszor a Google Chrome, hogy "A manóba! "?

Figyelt kérdés
Eddig ritkán volt iylen, viszont most egyre gyakrabban ezt csinálja, ne számít milyen oldalt nyitok meg, google, ipon, youtube, tökmindegy, néha mindegyikél kiírja, az újratöltés után szinte mindig működik, de azért ha van erre megoldás, akkor kényelmesebben böngészhetnék, igen tudom van már ilyen, de mindeholmás a válasz, igazából elég sokat értek a g épekhez, de ezzel nem tudok mit kezdeni. Vírusirtóm az Eset Smart Security 8, oprendszer Windows 7 Home Premium (64bit, bár ez szerintem lényegtelen), és miden driver megfelelően van feltelepítve, nem Windows Update-el, é nem Driver Genius-al. Konkréta ezt írja(nem az én gépemen készült a kép, goolge-ben találtam : [link]
2015. jan. 9. 14:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Akkor inkább már Maxthon-t.Hasonlít a chrome-ra sebességre gyorsabb.
2015. jan. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi baja lehet, de csak ezen a gépen ilyen, a 2 laptopomon semmi baja. Pedig minden driver rendesen fent van a gépen, szóval tényleg nem értem mi lehet a baj, Microsoft Redistributable-ből is fent van mind, frissítésekkel és szervizcsomagokkal együtt, Adobe shockwave, flash player és AIR is fent van.
2015. jan. 12. 15:10
 13/22 anonim ***** válasza:
[link] esetleg.
2015. jan. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ramhiba lesz.
2015. jan. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Más böngészővel nincs ilyen baj. pl.:IE 11?
2015. jan. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Chromium

hihi

2015. jan. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
elmondtam
2015. jan. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Dominik: Ie11-et próbáltam csak, de csak pár percig, annyi idő alatt a Chrome-al sincs baj.
2015. jan. 13. 23:44
 19/22 anonim ***** válasza:
Chromiummal nincsen semmi baj régebben használtam és gyorsabb volt mint a chrome. Firefox?
2015. jan. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lehetett a baj, de már nem csinálja ezt. Nem próbáltam ki amúgy a Chromiumot, mert mondtam, annyira nem zavar, hogy böngészőt váltsak, csak jó lett volna megoldást találni rá. Remélem nem csinálja többször ezt.
2015. jan. 16. 18:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!