Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen laptopot...

Szerintetek milyen laptopot érdemes manapság vásárolni? Új legyen de ne nagyon drága, és nagy tudású, ötletek?

Figyelt kérdés

2015. jan. 3. 14:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mennyi a maximális összeg és mire akarod használni?
2015. jan. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
lenovo között keresgélj
2015. jan. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Barmilyen normalisabb gyarto normalisabb szeriajat lehet venni... Mondjuk a ne legyen draga es nagy tudasu legyen mar lehet hogy kizarja egymast...
2015. jan. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
56%
Lenevot ne vegyél . Én tudom milyen a lenevo garancia intézése ! Szörnyű ! Soha többet nem veszek lenovot !
2015. jan. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Az enyém már másfél éves (Lenovo Ideapad) és nem volt még semmi baja. Vagy egy régebbi Thinkpadom, az nyolc éves, egyszer kellett javíttattni. Ezek alapból munkára készült laptopok.
2015. jan. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mit értünk nagy tudású alatt? A 100.000-es meg 500.000-es laposon is ugyanúgy el fog futni a Windows, Office, AutoCAD meg Photoshop, csak a drágábbon talán kicsit gyorsabb lesz. Az a PC (s beleértve a notebook) lényege is, hogy univerzális keretet ad a programok futtatásának, ezért nincs olyan, hogy valami az egyiken elindul, a másikon meg nem (régi konfigurációknál van, de egy új laposnak ez nem probléma). Kvázi olyan sincs, hogy az egyik nagyobb tudású, a másik meg buta. Egy fapadosabb üzleti noti kb. minden igényt ki tud elégíteni és viszonylag strapabíró is.
2015. jan. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én az Acert nem ajánlom,1 év garanciát adnak rájuk,s általában a garancia lejárta után 1 héttel hibásodik meg rajtuk valami,nálam a töltőcsatlakozó bemenet adta meg magát,5000-ért javították.Inkább Lenovo,arra legalább 2 évet adnak,nem értem avval mi a probléma?
2015. jan. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez eleg nagy altalanositas utolso. Ilyen alapon az Acerre en akkor azt tudnam mondani, hogy nagyon jo, hisz a 7 eves legolcsobb szerias Acer laposom meg ma is problemamentesen mukodik ugy, hogy rengeteget volt hasznalva es nyuzva. En ismerosi korombe inkabb Dellekkel es Hp-kkel voltak problemak. Barmelyik gyartoval megszivhatod. A garancia jobb ha tobb, ezzel viszont teljesen egyetertek:)
2015. jan. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Auchanban plusz egy év garanciát adtak, három évet kaptam a Lenovohoz.
2015. jan. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
# 8 Ez semmit sem jelent, maximum annyit, hogy 8 éve gyártott olyan laptopot az Acer, ami tart, semmi mást
2015. jan. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!