Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi ez a sok folyamat?

Mi ez a sok folyamat?

Figyelt kérdés

Valaki meg tudná mondani, hogy miért fut 80-90 folyamat a háttérben? Nyáron tettem újra a gépet, amint feltettem az Inteles cuccokat, talán azóta érzek lassulást. Feleslegesen induló progikat ki szoktam lőni, telepítésekkel nem jön semmi kártevő, egyéb program. Szerintem egy 8 giga RAM-os gépnél nem kéne 20-30 másodperceket várni, mire elindul egy progi meg indításnál simán lefőzöm a 4 adagos kávét, mire 0%-ra lenyugszik a proci. Ventilátor is ki lett takarítva, nem poros.

Köszi előre is!


Folyamatok:

[link]

[link]

[link]


Intel: [link] Ez mind kell?


Automatikusan induló programok: [link]


Gépem: [link]



2015. jan. 3. 12:25
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Na és tényleg, itt én is megtaláltam :) Hát akkor úgy néz ki csere lesz 64 bitesre, köszi szépen! :)


[link]

2015. jan. 3. 21:39
 12/22 anonim ***** válasza:
Ha gondolo, megnézheted mennyit tud most használni, jobb klikk a sajátgépre, tulajdonságok, ott írni fogja hogy mennyi használható a 8 gb ramból
2015. jan. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

[link]


Ez így nem mond nekem semmit... :/ Váltsak 64 bitesre vagy ne?

2015. jan. 3. 22:29
 14/22 anonim ***** válasza:
Pedig egyértelmű, a 8 gb ramból csak 2.91et tud használni a 32 bites rendszer
2015. jan. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Szóval akkor váltás? :P :D
2015. jan. 3. 23:19
 16/22 anonim ***** válasza:
Nincs más működő megoldál, ki telepítette amúgy?
2015. jan. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Oké, meglesz. Hihi, én...mert? A rendszer fut, csak erről az apróságról nem tudtam. Amikor még 64 bitesem volt, akkor jó pár program nem volt kompatibilis, ez maradt meg, ezért maradtam a 32 bitesnél.
2015. jan. 4. 09:09
 18/22 Szirty ***** válasza:

"Szóval akkor váltás?"


Ha minden program amit rendszeresen használsz működőképes 64 biten is (ez nem mindig van így), akkor érdemes.

2015. jan. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Oké, köszi, majd megírom, hogy javított-e a helyzeten a az újratelepítés :)
2015. jan. 4. 12:38
 20/22 A kérdező kommentje:
Na, felpakoltuk a 64 bites Win 7 Ultimate-et, még frissítget ezt-azt, a folyamat szám maradt 80, bár azt nem tudom miért, mert csak az alap drivereket tettem fel, felesleges progi nincs, csak a legszükségesebbek, tehát nagyjából maradt minden ugyanaz, ami a képeken látható. Viszont nem tölt már be olyan lassan, sőt! Úgyhogy, csak segített a váltás, köszönöm :)
2015. jan. 8. 09:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!