Kékhalál! Miért?

Figyelt kérdés

Adott egy PC.

Egy brutál vírus hazavágta a rendszert./Win 7 32bit/.

Semilyen programot nem engedett megnyitni..még amit pendrive-on akartam elindítani azt sem.

Elindítottam a win 7 telepítőt,és amikor már a személyes beállításokat végezte,azaz a befejezés elött kékhalál!

8-szor raktam újra,folyamatosan kékhalál.

Másik PC-vel felraktam a vinyóra a win 7-et,tökéletesen működött.Vissza tettem a eredeti gépbe,mielött felálna a rendszer,kékhalál.RAM,VGA,CPU jó.

Valaki valami ötlet?



2014. dec. 29. 21:46
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
soccervay Megvolt..de rányomom mégegyszer..
2014. dec. 29. 22:06
 12/20 anonim ***** válasza:
Ha csak abban a gépben kékül a friss install, akkor az hardverhiba. Ha nem friss az install, hanem pakolgatod a vinyót egyik gépből a másikba ugyanazzal a telepítéssel, akkor ne csodálkozz.
2014. dec. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Értem..ötlet?Javaslat?
2014. dec. 29. 22:14
 14/20 soccerway ***** válasza:
Dobjatok rá egy linuxot, ha a géppel van valami, ott is ki fog jönni a hiba, és probléma megoldva, lehet új gépet/alkatrészt venni :)
2014. dec. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Csatlakoznék előttem szólóhoz, de még diagnosztikára jó a Hiren's Boot CD is.


Hardverileg meg próbáld ki, hogy kiveszed az egyik RAM-ot, esetleg a videokártyát. Indítsd el 0-n a gépet és haladj fokozatosan az alkatrészek visszapakolásával.

2014. dec. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
2014. dec. 29. 23:00
 17/20 T/Z ***** válasza:

Bár lemaradt a képről az eleje, de ez

kernek data inpage error


[link]


Van akinél z IDE kábel volt a hibás.

Másoknál nem derült ki a hiba oka, esetleg másik csatiba dugd át a kábelt, vagy cseréld ki próbaképp.

2014. dec. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Rendben.Köszönöm szépen!Délután jövök sz eredménnyel ;)
2014. dec. 30. 00:22
 19/20 A kérdező kommentje:
Hát gyerekek...Rossz az 1 terrás vinyó.. rá lehet tenni másik géppel a rendszert,de 10 perc használat után meghal a rendszer rajta.Beletettem az ominózus gépbe egy másik Win 7-es vinyót,és lám működött!Tehát a vinyó a rossz... az okozza a kékhalált.SŐT!Mikor először betettem vissza az eredeti gépbe,"klattyant" egyet.Most hoznak új vinyót.Kíváncsi leszek!
2014. dec. 30. 14:26
 20/20 A kérdező kommentje:
Nem a vinyó a rossz... majd a szervíz megmondja.. belefáradtam..
2014. dec. 31. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!