Kékhalál! Miért?

Figyelt kérdés

Adott egy PC.

Egy brutál vírus hazavágta a rendszert./Win 7 32bit/.

Semilyen programot nem engedett megnyitni..még amit pendrive-on akartam elindítani azt sem.

Elindítottam a win 7 telepítőt,és amikor már a személyes beállításokat végezte,azaz a befejezés elött kékhalál!

8-szor raktam újra,folyamatosan kékhalál.

Másik PC-vel felraktam a vinyóra a win 7-et,tökéletesen működött.Vissza tettem a eredeti gépbe,mielött felálna a rendszer,kékhalál.RAM,VGA,CPU jó.

Valaki valami ötlet?



2014. dec. 29. 21:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük ott, hogy a kifelejtett lényeget is leírod, azaz a kékhalál paramétereit.
2014. dec. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
teljes képernyős kékhalál..alól pörög a számláló..felmegy 100-ig..restartolja magát..majd kiírja hogy Windows vizsgálat vagy Windows indítása..ha nem nyomok semmit,Windows indítását csinálja,majd mikor a logó jönne be kékhalál..számlálás,és így megy folyamatosan..
2014. dec. 29. 21:49
 3/20 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd szakemberhez, ha ezt az alapvető kérést nem sikerül teljesíteni. Találgatással nem lehet megjavítani.
2014. dec. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 soccerway ***** válasza:
A windows nem szereti ha más gépet raknak be alá, ezért is kékhalálozik mikor visszarakod a tiédbe.
2014. dec. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Neharagudj... nem az enyém a gép,délután 3-óta próbálkoztam..már haza jöttem..

De szerintem a kékhalál az kékhalál... a lényeg,hogy valamit kinyírhatott a vírus.. az hogy nekiállok olvasgatni a kékhalált,nem lesz jó a gép..

Nem megbántani akarlak,csak próbálok logikusan gondolkodni..

2014. dec. 29. 21:54
 6/20 A kérdező kommentje:

soccervay Saját gépében próbáltam 8-szor újra rakni...

BIOS Load default is volt...

2014. dec. 29. 21:55
 7/20 A kérdező kommentje:
Első kommentelő igazad van.. elnézésedet kérem...
2014. dec. 29. 22:02
 8/20 T/Z ***** válasza:

Esetleg egy kamerával vedd fel a kékhalált, akkor ki lehet képkockánként léptetni, és el lehet olvasni, h mi a kékhalál oka.


Furcsa hiba, esetleg egy másik telepítőlemezt is próbálj meg. (De hát mondjuk nem logikus, h pont azzal lenne baj.)

2014. dec. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 soccerway ***** válasza:
Ha van rá mód a merevlemezt teljesen törölném, új partíciós tábla, hagy szokja.
2014. dec. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

T/Z

Én is arra gondoltam hogy egy másik Win 7-et rakok fel.Ámbár ezt sokszor raktam,semmi baj vele..Egy próbát megér..

Megpróbálom levideózni a kékhalált..

2014. dec. 29. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!