Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen fülest vegyek olcsón...

Milyen fülest vegyek olcsón de jót?

Figyelt kérdés
Milyen fejhalgatót vegyek 4-5ezer körül ami mikrofonos és jó a hangminősége (max 7000forint). és nem kétoldalról jön a vezeték mert addig addig csavarodik még megfojt. (VEZETÉKNÉLKÜLI NEM ÉRDEKEL). válaszokat előre is köszönöm!! :)

2014. dec. 1. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van: [link]

Már a 3. -at fogyasztom belőle, mert mindig rárakom a fotelt a vezetékre. :-D

2014. dec. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja'h, és csak 1600 volt, itt vidéken, kis üzletben, nagyvárosban talán 1200 lehet.
2014. dec. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ó... túl áraztam :-)

[link]

2014. dec. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
(láttam kommentbe a recsegést, vagy ráhúzta rutinból a mikrofon erősítést, ami felesleges, vagy kontakt hibás a front panleje, sokáig én is azt hittem mikrofon hiba, azt kiderült mikor gépházat cseréltem, hogy csak a front panel vacakolt.)
2014. dec. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem ilyenre gondolok, hanem aminek nagyobb a párnás része mert pont ugyanilyenem van csak mindig leesik a fejemről meg kényelmetlen. Tudjátok nekem ilyen idióta fejem van. XD XD
2014. dec. 1. 17:31
 6/10 anonim ***** válasza:

(Nekem ez a kényelmes, azért ilyen van, mert aminek az a nagyobb párnája van, az tőri a fülem, mert nagy a fejem (kell az észnek a hely), és feszül rajta).

Akkor esetleg ez: [link]

(ilyenem volt, csak hát a fenti okok...) xĐ

2014. dec. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
koszonom ez m'r tokeletes$ bocs az iras miatt de be van baszva a billentyuzetem vagy be van tepve fel cserelodtek a betuk valahogy de nem tom hogy
2014. dec. 1. 17:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Billentyű kiosztást megnézted? Magyar 101 gombos?
2014. dec. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mostmár jó lett!! :)
2014. dec. 1. 18:44
 10/10 EasyHUN válasza:
Rendelhető az aliexpressről steelseries Siberia v2-t nekem nagyon bejött és csak 20-30 dollár.
2016. júl. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!