Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen fülest vegyek?

Milyen fülest vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy fülest.Játékra és zene hallgatásra is használnám. Igazából a Razer termékeivel szimpatizálok, de azt mondják, hogy az ilyen 'gamer' fülesek nem jók annyira zene hallgatásra. 15, maximum 20 000 Ft-ot szánnék rá.
2013. márc. 28. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Figy, nem kell annyit költeni egy jó fülesre, inkább fejesre.


[link]


Tudod milyen f@sza???

Nekem ilyen volt, sajna elb@sztam, de nagyon szerettem vele játszani és zenét hallgatni. Ráadásul kényelmes is nem úgy mint jópár drága "gamer" füles ;)


Frankó hangzása van! :D

2013. márc. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyet értek az elsővel én is ilyen fülesben játszogattam, főleg CS:S-t, és hallottam a trappot rendesen, zenéhez is jó. Az árához képest nagyon jó füles volt (csak azután rossz kezekbe adtam és sajnos meghalt..)

Razer meg Roccat jó persze, de ha üres a pénztárca akkor ez a philips megéri.

2013. márc. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen fülest vegyél: [link]
2013. márc. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Légyszíves írjatok konkrét típusokat. Valaki leírná,hogy mi a különbség a stereo, 5.1 és a 7.1 es fülesek között, melyik éri meg jobban ilyen árkategóriában, melyik jobb? utána néztem és elég jó tapasztalatokat olvastam az Ozone és a Steelseries Sebira fülesekről is, de nem tudok választani.
2013. márc. 29. 17:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!