Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen fülest vegyek játékra?

Milyen fülest vegyek játékra?

Figyelt kérdés

Keret 15k Ft.

Jo hangzása legyen

Lehetőleg kompatibilis legyen PS 3 és Pc vel is de elég az is ha csak ps3 al kompatibilis


2014. ápr. 24. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Jack-csatlakozós, így mindennel kompatibilis, aminek olyan outputja van: Genius Lychas HS-G550
2014. ápr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Valami jo razert nem tudsz ?
2014. ápr. 24. 20:33
 3/9 anonim ***** válasza:
43%

Razer túlárazott vacak,rengetegen írják hogy vásárlás után pár nappal/héttel tönkrement a termékük,az egérről lekopott a festék,emez amaz elromlott,eltört...


Am 15k-s keretből legfeljebb mobilhoz való fülhallgatót (mobilhoz,mp3/mp4-hez,stb... kapsz ;)


[link]


15.405 Forint

2014. ápr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzből ezeket tudnád megvenni:


(felül legjobb,lefele menet egyre rosszabbak)


[link]


Ez a kettő ugyan az,csak más szín:


[link]

[link]


Majd legutolsó sorban ez az Asus:

[link]

2014. ápr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

41%ban hasznosnak tűnik?


Mi van... kis Razer fanok.... valaki elmondja az igazságot és leértékelitek?

2014. ápr. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hülyegyerekek....
2014. ápr. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én még a Plantronics GameCom 780 vagy 788 at tudnám ajánlani ez 20000 FT tól kicsit kevesebb vagy több nem sokkal viszont nagyon szép és tiszta hangzása van a mikrofonja is nagyon jó, a fejhalgató szűri a külső zajokat játékközben nem fognak zavarni a kinnti zajok,7.1 es hangzása van és a Genius tól sokkal jobb a Geniusok jól néznek ki külsőre de hang minőségben ha fülesekről van szó belépő szintű,nekem a fentebb le írt két füles közül a 788 as van nekem és nagyon jó az egyik legjobb márka a világon headsetekre,ám ahogy olvasom a teszteket a 780 és a 788 gyakorlatilag ugyan az.
2014. okt. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én két hete vettem meg a Plantronics 788,még az előző kommentje előtt :)


Nem bántam meg,nagyon jó az áráért!

2014. nov. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 EasyHUN válasza:
Nézz szét aliexpressen ott van olcsón razer is nekem steelseries Siberia v2-m van és nagyon bejött.
2016. aug. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!