Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond a videokártyával?

Mi lehet a gond a videokártyával?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemrég vettem egy új konfigurációt, (lejjebb részletezem) feltelepítettem rá a windows 7-t, de mikor a videokártyához kapott cd-vel feltelepítem a drivert és újraindul a gép a windows logó betöltése után ha be is tölt akkor is vízszintes szivárvány színű csíkok jelennek meg, meg a képernyő is lassú lesz, ha megnyitok vlmit akkor azt nem látom, alig akarja tölteni. A driver telepítése előtt nem is érzékeli a videokártyát csak standard vga adapterként. Mi lehet a gond? Próbáltam már a netről leszedett friss driverrel is akkor is ez lett az eredmény.


A konfig:

AMD FX-8320 dobozos

Enermax NAXN ETL550AWT 550W

Geil EVO Veloce Red DDR3 PC14900 1866MHz 8GB KIT2

Gigabyte 990FXA-UD3

Sapphire R9 270X OC 2GB DDR5

WD 3,5" 1TB 7200RPM 64MB SATA-III Caviar Blue


A monitorom vlmi régebbi vga-s LCD monitor .



2014. nov. 8. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
elég hardver hiba gyanús. esetleg lehet még a vga kábel, de ha lassú és csak a windows betöltése után csinál gondot még a legfrissebb driverekkel is, akkor majdnem biztos. Lehet gond a hűtéssel is, de kétlem hogy maga a windowsba való belépés annyira megterhelné a kártyát.
2014. nov. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! :) Én magam is videokártya hibára gondolok. Hivatalos fórumukon is hasonlókat olvastam. Remélem valaki találkozott már hasonlóval.
2014. nov. 8. 23:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!