Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A videókártyával lehet gond?

A videókártyával lehet gond?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az lenne a gond hogy ma újra kellet rakni a gépemen a Windost mert egyszerűen mindig teszteléskor lefagyott,és azt írta hogy valami féle system32 hiányzik szóval újraraktam. Ezután minden rendesen működött leszámítva aszt hogy észre vettem hogy bárminek a felbontását jóval alacsonyabbra tudom csak álítani,vagyis eddig 2000x valamennyi volt a legmagasabb most meg 1600x.. És a 3D-s dolgokat else tudom indítani mert ezt írja:Sorry your system does not support 3D graphics please check your hardware and system configeration then try again. Szóval ebbe szeretnék segítséget kérni tudom hogy nem egy szakleírás de aki tudja mi a gond légy szíves írja le:D A helyeírásért elnézést mobilról írok.

2014. márc. 27. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Újratelepítés után felraktad a videódrivert?

Szerintem keresd meg a videókártya dobozát (ha nem vagy biztos a típusában) és keresd meg a HIVATALOS gyártói oldalon a legújabb illesztőprogramot hozzá és tedd fel.

2014. márc. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia köszönöm szépen a válaszodat. Igazad van nem raktam fel a videódrivert, csak az a baj hogy nem nagyon tudom hogy kell felrakni, ha valaki leírná hogy kell megköszönném:D
2014. márc. 27. 18:27
 3/5 A kérdező kommentje:
ÚJra raktam de még mindig semmi:(
2014. márc. 30. 19:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor lehet valamit nem jól csináltál.. biztos jó drivert raktál fel?:)
2014. márc. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen biztos rákerestem nem egy bonyolult dolog:D Újra tettem minden ment de amikor másnap megint használni akartam a gépet megint olyan volt mint azelöt.Próbáltam frissíteni az illesztő programot akkor megint beindult, de azt már észre vettem hogy ha beindul akkor az ikonokat meg a tálcát meg minden nagyon nagyba ad ki. És ez csak akkor tűnik el ha újraindítom a gépet de akkor meg a driver megy el:D Azt írja hogy az eszköz nem indítható el hibakód:10. A videó driveremnek a neve pedig Nvidia GeForce 8600 GT ha valaki tudja mi a gond légyszíves írja le:D Előre is köszönöm:D
2014. ápr. 5. 09:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!