Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik Windows rendszer a...

Melyik Windows rendszer a legjobb játékokra?

Figyelt kérdés
Gamer PC-t veszek és nem vagyok benne biztos, hogy milyen oprends

2014. okt. 25. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Win 7.
2014. okt. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Windows 7 vagy a Windows 8.1. De ha nem esik nehezedre a modern UI kezelése, akkor lehet a 8.1. Énnekem is 8.1-em van, és sokkal gyorsabb, mint a Windows 7. Te döntöd el.

2014. okt. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindig a legfrissebb. Most jön a Windows 10, és az lesz a leggyorsabb, bár már biztosan megvetted azt a PC-t :D
2014. nov. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21%
A K*urva életbe Windows 7, a win 8, 8.1 sz*ar már elnézést. És honnan a p*icsából tudod hogy a win 10 lesz a leggyorsabb? Már elnézést a kifejezésekért, de az igazat írtam. A kérdésre visszatérve: Windows 7 x32/x64 de x64 csak akkor ha megvan 4Gb ram.
2014. nov. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Miért is szar a Windows 8, vagy a 8.1!? Azért, mert modern UI-ja van már?! Nem értem, minek kell f*kázni mindig a Windows 8.1-et...


1.) Ha kell a Start menü, van 100 program rá, alternatíva.

2.) Ha a csicsa Aero kell, ott az Aero Glass...


Én mondom neked kérdező: nekem is 8.1-em van, szerintem nagyon jó kis OS... én a 8.1-re 'voksolok'. Tapasztalatból mondom.


Egy (elégedett) Windows 8.1-et használó

2014. nov. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!