Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek megérné a PlayStat...

Szerintetek megérné a PlayStation 4-et leváltani Xbox One-ra?

Figyelt kérdés
Elgondolkoztam rajta,hogy esetleg rosszul választottam konzolt.Nektek mi a véleményetek?

2014. okt. 16. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Miben nyújt többet a One, hogy elkezdtél ezen gondolkozni? Ha exkluzívok alapján úgy érzed, hogy az a jobb, válts, bár akkor nem értem, miért Sony-nál kötöttél ki először is...
2014. okt. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem,az exkluzívok szerintem jobbak ps4-nél.Csak azt hallottam,hogy mostantól szebbek lesznek a játékok,jobban futnak meg,hogy az xbox one sokkal halkabb és jobb a hűtése.Persze a hűtésen kívül a többihez kételkedve állok,csak furcsának tartom,hogy egyre több ps4 tulaj akar váltani xbox one-ra (hardveraprón láttam ilyet főleg).ja meg panaszkodnak a playstation plus-ra,hogy elvileg az xbox live sokkal stabilabb.Erről nem tudtok valami esetleg?
2014. okt. 16. 21:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Beszélj a következő kérdés írójával: http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..
2014. okt. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Miért is? :D Egyébként utána jártam a dolognak,maradok a ps4-nél,nagy hülyeség lett volna váltani.
2014. okt. 17. 15:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!