Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megérné nekem most ps3 at venni?

Megérné nekem most ps3 at venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerintetek megéri most ps3 at venni nekem,mivel én pc-s vagyok,de nagyon rossz gépem van már és így nem tudok kb 2008(Ezek közül is csak néhány)-as játéktól jobb nem fut el.

Gépet meg nem igazán fogok tudni venni,mert nincs rá pénzem,már 2 éve szeretnék venni de nem jött még egy éven sem össze és szerintem 2014 ben sem fog akárhogy is akarom.És ezért gondolkoztam,hogy akkor veszek egy ps3-at,de ez megérné?Mivel elégé nem olcsók rá a játékok a jobbak 9-10 (gta 5 15) meg hát most itt vannak a nextgen konzolok és azokra fognak ki jönni a játékok.Szerintem még egy fél évig 1 évig fognak kijönni játékok ps3-ra de lehet még ennyi sem.És így azért szívás lenne,hogy akkor most már játszhatok pl bf3 at de majd amik 2014 be jönnek ki nem.A játék vásárlást még meg is lehetne oldani mert ott a ps plus és ezzel nem is lenne baj.Csak,hogy meddig jönnének ki rá játékok.

Szerintetek megérné?



2013. dec. 2. 19:32
 1/8 A kérdező kommentje:
Meg még annyi,hogy ps3 mennyien multiznak?BF3,MW3 ilyenekkel?
2013. dec. 2. 19:38
 2/8 anonim ***** válasza:

Elég sokáig fognak még kiadni rá játékokat, ne aggódj.


6 évvel ezelőtt kaptam egy PS2 Slimet és most megvan rá a PES 2014. Tehát, ha azt nézed még arra is gyártanak játékokat, pedig már nem mai darab:D


Ha gép fejlesztésre nem nagyon tudsz költeni, akkor megéri egyértelműen egy PS3.

2013. dec. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2016ig támogatott a ps3 addig jönnek rá bőven gamek [+ 2008-tól ami jött játék és érdekel kijátszhatod]

(mindjárt jön valami retardált és azt mondja hogy "ne hogy má régi játékokkal jáccá vegyé ps4et")


Sztem bőven ellehetsz a ps3mmal

2013. dec. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na és sokan multiznak ps3 mal?Itt olyanokra gondolok,hogy bf3,mw3,far cry 3,max payne 3?
2013. dec. 3. 18:30
 5/8 A kérdező kommentje:
De amúgy köszi a válaszokat meg győztetek, hogy vásároljak egyet!Köszi szépen!
2013. dec. 3. 18:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezer százalék, hogy sokan multiznak és fognak is még, nem mindenki tudja leváltani PS4-re.

Szerintem nem fogsz mellé lőni, ha PS3-at veszel:)

2013. dec. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy megéri, még nagyon sokáig lesznek rá játékok, meg már így is rengeteg van, azokat is évekig tartana kijátszani. A játékokat olcsóbban, használtan is meg lehet venni akár, meg nem kell 5 játékot sem venni egyszerre, én pl 2 hónapja vettem egyet és azóta is azzal játszok, annyira jó.
2013. dec. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én azt mondom,hogy lehet,hogy megéri de lehet bebuksz vele.Inkább spórolj egy kicsit és várj türelemmel.Majd eldől,hogy mi lesz.Azt se felejtsük el,hogy a PS3-ba lassan teljesen elöregszik a hardver.A PS4 pedig még drága,de idővel majd lejjebb megy az ára.Az viszont megint egy másik dolog,hogy a a PS4 árából majd akár a későbbiekben egy jó gépet is vehetsz.Szóval érdemes várni.Nem lehet előre látni a jövőt.Tudom,hogy nehéz a várakozás,de én négy évet vártam a mostani gépemre.Összejött a pénz és meg is vettem és örülök neki.Vaciláltam,hogy konzol legyen vagy PC, de én inkább PC-t vettem.Nem jártam rosszul.A 2012/13 játékokat maxon viszi.Na jó nem mindet, mert ugye vannak optimalizálatlan játékok is, de a zömével elbánik.Dönts ahogy jónak látod.:)
2014. jan. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!