Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a windows8?

Miért csinálja ezt a windows8?

Figyelt kérdés

sziasztok.

egy napja van fent a gépen a win8, teljesen jól működött, estére viszont a kezdőképernyőn az alkalmazásokat nem nyitja meg. van egy olyan pl h play alkalmazások rákattintok és be sem tölti bejön a kis ikonja és ki is lép. és ezt csinálja az összes ilyennel, kivéve a programokkal amik a gépen vannak fent.

Mit tegyek? ezelőtt win7 volt rajta amin valamiért folyton kékhalált kapott, raktunk rá xp-t ott pedig nem találtunk olyan wifi drivert ami miatt ne kapna kék halált, a win8-an még nem kapott azt nem is fog viszont idegesít hogy nem akarja megnyitni őket.

SOS

Köszönöm előre is! :)



2014. szept. 30. 20:56
 1/5 A kérdező kommentje:
még nem kapott sztem nem is fog..*
2014. szept. 30. 20:57
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát így nehéz megmondani.

Sima win8 vagy win 8.1 pro?

Ha sima win8, akkor frissítsd win8.1-re.

Windows update-n frissítéseket töltsd le és telepítsd.

2014. okt. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
pro, és aktiválva is lett..
2014. okt. 1. 19:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Még mindig azt javaslom, hogy a frissítéseket winupdaten töltsd le és telepítsd.
2014. okt. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
megcsináltam amit mondtál, 2 frissítést csinált, és mostmár addig jutott hogy asztalra lerakja az alkalmazást amit megnyitok de semmi kép, meg semmi nem jön be csak hogy megnyitottam..
2014. okt. 3. 15:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!