Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet Ipodra (Classic)...

Hogyan lehet Ipodra (Classic) videókat, filmeket rátenni? Ha jól tudom, valahogyan konvertálni kell, de nem tudom, hogy hogyan.

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 19:08
 1/7 anonim válasza:
kaptál hozzá valami cd-t?
2010. jan. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem kaptam! Csak letöltöttem az Itunes-t.
2010. jan. 19. 19:13
 3/7 anonim válasza:
próbáltál vele konvertálni? mit ír ki?
2010. jan. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Less itt körbe
2010. jan. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Less itt körbe [link]
2010. jan. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ugy kell felrakni videokat hogy mitudomén veszük a family guy 7.évad 8.ik részt azt meg fogod jobb klikk társtitás itunes itunesba elvileg bemásolja movies menü pontba és ha feltugod az ipod fel kel hogy rakja én is igy csinálom classic kal is meg touch al is ha valmit fel aakarsz rakni egyszerün táritás és kihuzod az ipodot és ujra bedugod ennyi és fel is rakja
2010. jún. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekem valamiért nem megy... átkonvertáltam mp4-be, van elég hely is az ipodomon.. de próbáltam rátölteni, rákattintottam hogy "sync ipod" de csak a zenéket frissítette, a filmet nem töltötte rá. mit csinálok rosszul? :S
2010. aug. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!