Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehet valahogyan kapcsolódni...

Lehet valahogyan kapcsolódni műholdra, hogy élőben lehessen látni bármit, mint a Google Earth csak ez élő lenne! (Valós idejű)?

Figyelt kérdés

Itt pl.: lehet nyomon követni egyet!

[link]


2011. szept. 15. 09:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

és menyire tudsz rázoomolni?

meg ez egy nem tudsz bárhova nézni vele nem? nyomonkovetés az olyan mint egy nyilvános webcamera csak nézed mit lát és enyi nem? ehez program is kel?

ilyen kérdést feltetem nem a humorba akrtam de mivel ugyis oda tenék szerintem oda tetem kis humoral köritve

mert rengetegen mondták hogy van olyan hogy müholdal bármit megtudnak figyelni (aztán még falon átlátásal is jötek)

kiváncsi vagyok én is egyszer lehet lesz valami ilyes mi (vagy van is ha ez az:p)

2011. szept. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 legendavagyok01 ***** válasza:
100%

A linkelt oldalon csak a műhold útját lehet követni, virtuálisan, és ez is a google maps-re van rakva.


Élőben nem fogsz "rákapcsolódni" semmilyen olyan műholdra, ahonnan lehet látni realtime-ban, mi történik a Föld valamely részén. Hacsak nem Barack Obama-nak hívnak...

2011. szept. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!