Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen OLCSÓ (60ezer kb)...

Milyen OLCSÓ (60ezer kb) laptopot vegyek? (nem értek hozzá)

Figyelt kérdés

Sosem volt laptomon, most azonban kénytelen vagyok venni (egyetem, koleszba költözök)


De egyáltalán nem értek hozzá, fogalmam sincs milyet vegyek!


Az asztali számítógépem ugyencsak sz*ar, Windows XP professional 2002, Intel celeron CPU 2.00 Ghz, 1.996 Ghz, 504MB RAM


de én ezzel nagyon boldog voltam eddig, és ennél nagyobb élményre nem is vágyok, nem photoshoppolok, nem játszok stb


amire kell:

- rengeteg internetezés

- film, zenenézés, letöltés

- office cuccok


Ilyesmik, semmi extra!


van vmi ötletetek?


Melyik márkák a legjobbak?

És tényleg nagyon gáz ha celeronos processorja van?

azok a legolcsóbbak, de ha csak 'mindennapi' dolgokra használom, akkor tök mindegy, hogy celeron, nem?? (gondolom én...)


szeretném ha MEGBÍZHATÓ lenne, lehetőleg jó aksival, ne kelljen vele 5 percenként szerelőhöz járkálni stb!


2014. aug. 27. 15:23
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
# 12/20-nak ment a pozitív jel, ugyanis rengeteg szenvedéssel teli fontolgatás után, éppen most vettem meg attól az eladótól egy Lenovo thinkpad T410-t minden felszereltséggel amire szükségem van mindössze 80000 ftért :)
2014. aug. 31. 17:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!