Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Neten vettem egy telefont....

Maresz 1229 kérdése:

Neten vettem egy telefont. Nincs kitöltve a garancia papír. Érvényes a garancia, hogy lehet azzá tenni?

Figyelt kérdés
2014. aug. 27. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom a kapott blokk a garancia.
2014. aug. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, egy kártyát adtak hozzá kitöltetlenül. Ennyi!
2014. aug. 27. 12:49
 3/5 A kérdező kommentje:

Rá van írva!


Warranty Card

2014. aug. 27. 12:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Én sok cuccot rendeltem már a netről proszesszor,alaplap stb...,de garanciát mindig a kapott blokk,számla jelentette.

Pl az alaplapdobozában lévő garanciajegy nincs kitöltve nekem sem.

De azt a webshop programja tudja, hogy te rendeltél, mikor és hogy mennyi garanciád van.

Tehát ha nem jó a készülék, és reklamálsz nekik,akkor ők megnézik a programban, hogy mikor rendelted, mennyi a grancia idő és ha azon belül vagy, akkor elküldöd nekik, ők vagy helyben (ha van szerelőjk) megnézik,megjavítják, ha nincs akkor elküldik szakszervízbe, ha menthetetlen és nem a te hibádból ment tönkre ,akkor kicserélik, vagy levásárolod másra az árát.

De ez benne van annak az oldalnak a tájékoztatójában, ahonnan rendelted és el kellett fogadnod a felhasználói feltételeket.

2014. aug. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! A Számla megvan.
2014. nov. 13. 16:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!