Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kb 1 éve vettem egy ASUS...

Kb 1 éve vettem egy ASUS routert de nincs kitöltve a garancia papír. Most akkor nem is érvényes a garancia?

Figyelt kérdés
3 év garancia van rá ( most már csak 2 ). Nincs semmi baja csak most fel akartam vinni a dobozát a padlásra hogy ne a szobába legyen de előtte a papírokat kivettem belőle és feltűnt hogy a garanciajegy nincs kitöltve. Csak egy kis matrica van beleragasztva amire rá van írva az S/N és a V/N szám. Az hogy mikor lett vásárolva, hol, P/N szám, termék neve nincs kitöltve. Most akkor nem is érvényes rá a garancia?

2014. júl. 16. 20:48
 1/3 P.O.C. ***** válasza:
Bolt/szervizfüggő a dolog. Valahol sorozatszám alapján, számítógéppel azonosítják a terméket. Nem kukacoskodnak. Valahol meg az élő fába is belekötnek (blokk, számla stb..)
2014. júl. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Számla megvan csak ugye ezen nincs feltüntetve a sorozatszám, csak a router típusa ( RT-N65U ) meg hogy mikor lett vásárolva és így nem lehet beazonosítani hogy pont ennek a routernek a számlája.

Amúgy a Shopline-nál vettem: [link]

2014. júl. 16. 21:20
 3/3 P.O.C. ***** válasza:
Ha a netről vetted az más tészta, ott nem nagyon szoktak pecsételgetni garjegyet. Őrizd meg a számlát, ha baj lesz biztosan el fogják fogadni.
2014. júl. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!