Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Érdemes xp sp3 pro-rol átválta...

Érdemes xp sp3 pro-rol átváltani vista home basic-ra?

Figyelt kérdés
Dell optipley gx240 :1,5ghz,512ram

2014. aug. 26. 11:01
 1/6 belapus ***** válasza:
Válts inkább Linuxra, de ha fontos, hogy Windows legyen, akkor bővíteni kellene a memóriát és inkább Windows 7-et feltenni, bár a Vista minimális hardverkövetelményeinek megfelelnek az általad közölt adatok.
2014. aug. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem.Lassú lesz.Erre a gépre nem való vista,se 7,8.
2014. aug. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 csacsi2 ***** válasza:

A vista-nak is lejárt a támogatása. XP-nél maradhatsz egy darabig, míg a külső gyártók (védelem) támogatják, vagy térj át linux-ra.

Én biztos még maradok az xp-nél, míg végleg használhatatlan lesz a védelme miatt, de biztonsági mentéssel ez sem akkora gond, valószinü előbb megy tönkre a már most is öreg gépem és kell költenem rá, (venni másikat) és akkor már egy modern oprendszert teszek rá.

2014. aug. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A gép sajnos nem bővithető.Linuxot meg még soha nem használtam.Köszönöm szépen a válaszokat
2014. aug. 26. 13:21
 5/6 SimkoL ***** válasza:
A mai napig a 'programozós' gépemen XP-t használok, bár picit táltosabb. Attól függ mire akarod használni.
2014. aug. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nembövithetö a géped ? szerintem bövithetö minden gép vagy nincs pénz a bövitésére. Igen olyan szinten nemlehet böviteni hogy 3 terra winchestert kezeljen mert az alaplap processzor csere de a régi lapok max 2 terrás winchestert látják ám. Próbáld ki a vistát az hogy nem megy win 8 az meg az alaplap nemtámogatja. A Vista igenis jó op rendszer jobb az xp nél és a win 7 nél. Én azt használtam de nekem most windows 8.1 van meg erös gépem.
2014. szept. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!