Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit állítsak be, hogy? (lent)

Mit állítsak be, hogy? (lent)

Figyelt kérdés

Mit állítsak be, hogy a következőt elérjem:

Win7 volt a laptopomon és amikor neten keresztül filmet néztem pl youtubeon, akkor a film végét követően kb 5-10perc elteltével kikapcsolt a monitor, majd alvoüzembe állt a gép. Nemrég ujraraktam a gépet, de most vistát tettem rá, ennél nem csinálja ezt, pedig állítgattam az energiatakarékosságot is de semmi, ennél nem csinálja ezt. Meg olható mégis ez valahogy vista alatt, vagy ez csak win7 nél működött? Köszi



2014. aug. 25. 20:43
 1/4 tajner10 válasza:
Ha jól értettem a kérdést te akkor a hibát szeretnéd ujra előhozni XD?
2014. aug. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem alvó állapotra gondolsz? szerintem megoldható de miért használsz vista-t?
2014. aug. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a vistával nincs gondod hagyd azt meg az sokal jobb mint a win 7 mert az egy nagy fos sz@r nekem is mindig bajom volt vele mikor neteztem. Énmeg szépen fogtam a gépet engem ne csesztessen a win 7 elvittem számitógépszervizbe és kértem rá windows vistát ami sokkal jobban tetszet mint a win 7. Most cseréltem le kb a vistát win 8.1 re esetleg próbűáld ki te is a win 7et meg sz@td le te is ha szorakozot veled nem ér annyit az a vacak
2014. nov. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3

nem vagyok benne biztos hogy tisztában vagy a dolgok technikai oldalával.. erőforrás igényes,lassú rendszer a vista! senkinek nem ajánlom aki nem mazochista

2014. nov. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!