Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Haldoklik az op-rendszer....

Haldoklik az op-rendszer. Vagy a HDD?

Figyelt kérdés

A gépemen egyszer csak elkezdtek laggolni a játékok..

pl:Grid 2-nél elkezdek vele játszani egy olyan 10-15 percet és addig szépen fut full grafikán kb:60fps-el a játék..utána viszont elkezd szaggatni az egész...ez miértvan mit tegyek mar futattam virusirtot és néha utána jo egy darabig de elkezd laggolni megint..



2014. aug. 24. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy esetleg valami használja-e játék közben az erőforrásokat. Mivel láttam az előző kérdésben, hogy nem melegszik a gép, ezért akkor hardveresen minden rendben van. Tehát amikor elkezd laggolni, menj be a feladatkezelőbe és nézd meg, hogy mi eszi vagy a memóriát vagy a cput-t vagy a hdd-t. Nekem is szokott laggolni pár játék, ha nagyon dolgozik valami frissítés mondjuk a háttérben, például a windows frissítés.
2014. aug. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ezt ma hányszor akarod megkérdezni?
2014. aug. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Na mos a dead island-nal tapasztalom ugyanezt..


Megnéztem feladatkezelőben és csak a játék terheli a cpu memoria hdd..semmi más :(:(

2014. aug. 24. 21:46
 4/9 A kérdező kommentje:
És ha pl ujraraknám a játékot az megoldaná a lagg témat?
2014. aug. 24. 21:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Eléri a 100%-ot? Mert akkor kevés a hardver.
2014. aug. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
20-40% ig változik d feljebb nem
2014. aug. 24. 21:51
 7/9 A kérdező kommentje:
És a tápegység okozhat laggot ha mar régi??
2014. aug. 24. 21:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, az biztos nem. Szerintem rakd újra az operációs rendszert akkor, ha nagyon nincs meg a tettes, mást nem igazán tudsz csinálni.
2014. aug. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben Köszi
2014. aug. 24. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!