Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha haldoklik a...

Mit tehetek ha haldoklik a rendszer?

Figyelt kérdés
Windows 7 em van 1nem szabályos leállítás óta(unoka tesom viccesnek találta nyomogatni a nagy kerek gombot) nagyon bevan lassulva gyakorlatialg netet nem lehet vele használni majd 15 perc amig bekapcsol( pedig erős a gép ). Mit lehet csinálni?? Persze operácios rendszer újratelepítését leszámitva
2011. jan. 10. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Pedig az kéne amúgy is minden ismerősőm szerint rossz a win7
2011. jan. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
sajnos ezzel nem vagyok kisegítve :s
2011. jan. 10. 16:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van, letöltöttem vmi szart, és attól, de hiába töröltem... :S
2011. jan. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Registry pucolás

Töredezettségmentesítés

Alaplapi driver újratelepítése


Nekem ez mentette meg a win-t.

2011. jan. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Végre egy hasznos ötlet köszi :) csak az a baj tulzottan nem értek hozzá körvonalakban eltudnád mondani hogy kell??
2011. jan. 10. 17:36
 6/9 anonim ***** válasza:
vezérlőpult-helyreállítás-a rendszer visszaállítás eszköz megnyitása-tovább-és egy korábbi időt bejelölsz-tovább tovább. ezt utána: töredezettségmentesítés + [link]
2011. jan. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17.50/ ha szerencséd van nem kell újra telepíteni
2011. jan. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Vissza állitás megvolt talán icipicit jobb a helyzet . töredezettségmentesítés hogy kell?
2011. jan. 10. 18:34
 9/9 anonim ***** válasza:
17:50 / a windows-nak is van,de szerintem gyatrusz.ez sokkal átláthatób. telepítés után átállítod magyarra-defrag most-bejelöl C:/vagy D:/ - defrag+ optimalizálás-indítás [link]
2011. jan. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!