Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy Gamer-nek egy jó minőségű...

Egy Gamer-nek egy jó minőségű gamer egér pad-tól mitől lesz jobb? Mint egy mezei egér pad

Figyelt kérdés

2014. aug. 18. 18:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmytől de én ezt hallotam:más az anyaga meg nagyobb xD
2014. aug. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 SoulEater7797 ***** válasza:
Más az anyaga, jobban néz ki.
2014. aug. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És milyen anyagból??? Csak mert érdekel mert a razer 6e -t is elkér egy egér padért! Gondolom mert az olyan minősigí mert RAZER! Félre értéss ne essék szeretem a Razer-t volt a birtokonban olyan füles és szerettem :)Csak többért adják mint amennyiér kéne.
2014. aug. 18. 19:03
 4/12 soccerway ***** válasza:
pl, jobban csúszik mint egy hagyományos egérpad, + tappancsok az egérre és csak úgy siklik rajta.
2014. aug. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ez alatt azt érted hogy könnyeben tudom mozgatni az egeret?
2014. aug. 18. 19:06
 6/12 soccerway ***** válasza:
igen, mint korcsolya a jégen, volt régen nekem is ilyen CS korszakom.
2014. aug. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sokkal precizebb a célzás és mozgás mint egy gagyi egérpadon. Ezekkel a cicás-kutyás mókás müanyag egérpadokkal én lépni nem tudnék kettőt sem, nem hogy még célozni is, pedig minden nap aktivan gémezek. Fontos hogy vékonyak és stabilak, nem csúszkálnak az asztalon.

Ezen felül még lényeges azok számára akik alacsony senzivel játszanak hogy az átlagnál jóval nagyobb területen mozgatják az egeret, nagy egérpadot pedig megint csak a gamereknek szánt padok közt találsz.


https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=Ya..

2014. aug. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
socceway: Honnan tudtdtad hogy cs-ézem? Netán gondolat óvlasó lennél?
2014. aug. 18. 19:14
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: a videóban látot egérpad ára mennyi?
2014. aug. 18. 19:14
 10/12 anonim ***** válasza:

6ezer körül, de nem biztos hogy kell neked ekkora ha nem játszol nagyon alacsony senzi beállitással.

És feltételezem hogy nem, különben tudnád a választ a kérdésedre, valószinüleg kifejezetten zavarna a nagy pad a kis asztalodon mert ez ilyen giganagy, ebböl van még közép és kis méret, ezek olcsóbbak.

2014. aug. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!