Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik üzlet a megbízhatóbb?...

Melyik üzlet a megbízhatóbb? Aqua vagy PCX, eletleg másik?

Figyelt kérdés

Szeretnék számítógépet összerakatni,csak nem tudom hogy hol.

Véleményetek szerint melyik a jobb? Várom a tapasztalatokat is.



2014. aug. 17. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
PCX
2014. aug. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
pcx, iPon.
2014. aug. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
iponról már vettem tápot és vga-t, meg komplett gépet is.. jó volt mind negatív tapasztalatom nincs eddig.. pcx ről nincs tapasztalat de csak jót hallok.. viszont garancia ügyben mind2 nél elég sok rosszat hallani
2014. aug. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
PCX az jó lesz
2014. aug. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én már rendeltem mindkét cégtől, semmi bajom nem volt velük.

A gépet is elég igényesen összeszerelik (nem lógnak össze-vissza a kábelek, jól el vannak vezetve és nagy hely marad a házban)

2014. aug. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ipon, Aqua - mindkettő elég rugalmas és megbízható.

Mindkettőnél volt garanciális problémám és bár Aqua-ba egy kicsit tudatosabban kellett kérni, hogy ha nem tudják cserélni, akkor fizessék ki, vagy vásárolhassam le, ha nem tudnak alternatívát adni, de a végén mindketten jól jártunk.

2014. aug. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. aug. 17. 14:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!