Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A notebookom mellé kaptam egy...

A notebookom mellé kaptam egy Vista HP-ot. Hogy tudom újratelepíteni ha besz*rik?

Figyelt kérdés
Lemezt nem kaptam, már gyárilag rajta van.
2010. jan. 12. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkánn töröld le róla,és telepicsd a Winows 7-et az a legjobb.
2010. jan. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi az a Vista HP?
2010. jan. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1 vagyok olyan mint a Windows,csak kicsit rosszabb.Én is ezzel a rendszerrel kaptam a Notebookomat.Le lett róla törörve,és a Windows lett feltelepítve.
2010. jan. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előzőnek: Basszus, tanulj már meg írni az Isten szerelmére. A Vista HP egy külön operációs rendszer ezek szerint? Fura hogy neked is az volt és semmi információt nem találok róla az Interneten. Nekem is laptopom van és amikor néztem, akkor sehol sem láttam ezt az opciót a konfigurációban.
2010. jan. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
HP=Home Premium
2010. jan. 12. 13:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Tehát akkor ez is Windows, akkor nem tudom milyen ökörségeket hordott össze az első/harmadik hozzászóló. Elméletileg a laptopon van egy rendszer visszaállítási opció illetve egy rejtett partíció ahonnan telepíteni/helyreállítani van lehetőséged az operációs rendszert ha az helytelenül működik. Ez nem törvényszerű, nézd át a kézikönyvet illetve kérj útmutatást a boltban ahol vetted a számítógépet.
2010. jan. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Érdeklődj azért, hogy a garanciára milyen hatással lenne, ha letörölnéd a recovery partíciót!!! Ahol vetted amúgy biztos tudnak infót adni.
2010. jan. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ki mondta hogy le akarja törölni?
2010. jan. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!