Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez azt jelenti hogy csökkent...

Ez azt jelenti hogy csökkent a notebookom akksijának a teljesítménye?

Figyelt kérdés

Nem kell kicikizni,nem értek hozzá.


Szóval a noti max olyan 98%-ra töltődik fel,mindig kiírja ennyinél hogy nem töltődik.Miért?Ennyit romlott a teljesítménye?Vagy ez nem ezt jelenti ? Mikor megvettem bírt 3 órát,most 2 se.(November vége fele lesz egy éves)

Mivel lehet kímélni az aksit?


2011. okt. 13. 01:35
 1/10 anonim ***** válasza:
15%

"Nem kell kicikizni,nem értek hozzá. "

Csupán 1 éve megvan neked, csak lehetne már lövésed a témáról.


"Szóval a noti max olyan 98%-ra töltődik fel,mindig kiírja ennyinél hogy nem töltődik. Miért?"

mert a náladnál okosabb mérnökök így akarják


"Ennyit romlott a teljesítménye?"

nem, csak nincs csepptöltés.


"Mivel lehet kímélni az aksit?"3

mondjuk ha asztalit használnál, vagy LEGALÁBB bedugnád 230-ra, és kivennéd az aksit, amikor otthon vagy.

2011. okt. 13. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%

micsoda pökhendi alak vagy te, 2 óra akárhány perces :DD

bocsi, kérdező, az offért, de nem bírtam megállni :) brrr borzalom...

2011. okt. 13. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"Nem kell kicikizni,nem értek hozzá. "

Csupán 1 éve megvan neked, csak lehetne már lövésed a témáról.


Ha 10éve használ valakit notit, akkor se kötelező, hogy a hardverdolgokhoz értsen a felhasználó. A TVt is csak néznie kell, nem szerelni.

Normális stílusban kérdeztek, miért vagy ilyen kis paraszt tapló?

2011. okt. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"LEGALÁBB bedugnád 230-ra, és kivennéd az aksit, amikor otthon vagy"...ez mellesleg a mai laptopoknál nem játszik különösebb szerepet.


Amúgy:

Aida vagy Everest nevű programot felteszed

[link]

És ott energiagazdálkodásnál mutat infókat az akksiról is, elhasználódást, jelenlegi teljesítményt stb. (nekem pl 3 éves laptop, 25%-al teljesít kevesebbet)

Ráadásul 1év gari van rájuk, szóval megvan az esélye hogy hamar tönkremegy, esetleg a gépen futó felesleges cuccok kilövésével lehet növelni a működési időt, szal azis bejátszik túl sok dolgt futtat a gép, számol, melegszik, esetleg egy kiporolás sem árt, hogy kevésbé pörgesse a ventit stb + jól beállított energia gazdálkodás....ezek segíthetnek.

2011. okt. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Elötem:

1 év gari aksira mert kb. 1 évet bir utána újat kell venni (ez a lényeg)

2011. okt. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

teljesen rendben van. a gép nem tartja folyamatosan töltés alatt az akkut, csak akkor kapcsol be, mikor a töltöttsége egy bizonyos érték alá esik (általában 90%), pont azért, h kímélje, ugyanis a folyamatos töltés pár hónap alatt teljesen gallyra vágná.

az h majdnem felére esett vissza a kapacitása, betudható annak h gyakran van akkuról használva, így gyakran van lemerítve-újratöltve. egyszerűen elhasználódik, akku se egy örök életű dolog

2011. okt. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek!

Kivéve az elsőnek,te suttyó paraszt!

Amúgy azért is tettem fel a kérdést,mert hol azt olvastam h ki kell venni az akksit,hol azt hogy ennek semmi értelme... :(


Szóval nemtudtam most mitcsináljak :)

2011. okt. 13. 19:30
 8/10 anonim ***** válasza:

Szívesen máskor is.

Első voltam.


imádom a sztereotípiákat :D

2011. okt. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
szánalmas :D
2011. okt. 14. 23:34
 10/10 anonim ***** válasza:
Te pedig egy strucc vagy, amennyiben a szánalomnál tartunk.
2011. okt. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!