Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nektek tetszik ez a tumblr?

Nektek tetszik ez a tumblr?

Figyelt kérdés
[link]

2014. aug. 3. 20:42
1 2
 1/12 anonim válasza:

Nem rossz. Bár nekem hiányzik valami háttér. Na meg azt sem szeretem túlságosan, hogy amint rálépek valakinek a tumblrjére, megszólal a zene.

Ami még furcsa számomra, hogy nem tudom összeegyeztetni a címet a tartalommal. Tele van más emberek képeivel.

Persze ez saját vélemény. Ízlések és pofonok. :)

2014. aug. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

Mint minden "milyen a tumblim"-jellegű kérdésnél az alábbiak szoktak felmerülni:

* Automatikusan indul-e zene? - Igen, kár: -1

* Egyedi, nem más (tumblr-)oldalakról többezerszer másolt, esetleg saját készítésű tartalmak vannak rajta? - Nem, kár: -1

* Van-e a belinkelt tartalmaknak egymáshoz köze és valami érdemi haszna van, nem csak egy "találtam egy cuki/szexi képet / Paulo Coelho-idézetet, osztom megfele", tinipicsogós/"jaj de szar a világ, annyira depi vagyok mindjárt öngyi leszek"/"de trendy cigivel az ágyban pózolni"-jelleggel bír? - Nem: -1


-3/3 - Nekem nem jött át.


No offense, semmi bántó szándék nincs kritikámban - érted haragszom nem ellened.

Értem én hogy most ez a "menő" és a barátnőid is ezt csinálják. Értem én, hogy önkifejezés (legalábbis egyik formája). De egy fabatkát sem ér ha beállsz a sorba, és másokat másolva (akik csak maguk is másokat másolnak) hozol létre tucatterméket - valami egyediséget kéne belevinni és az jobb elfogadottságot generálna.

2014. aug. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A másodikkal teljesen egyetértek, szebben nem is írhattam volna :)
2014. aug. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
aah értem,köszönöm az őszinteségedet.viszont valamit sose fogok megérteni:írjátok hogy mások tumblr-jén is megtalálható.ha én teszem ki a saját képem azt is reblogolni fogják,előbb-utóbb más tumblikon is megfog jelenni,nem?:)a másik a magától induló zenelejátszó:beállíthatom úgyis hogy ne induljon el de szerintem úgy van összhangban hogy a zene is szól alatta.mindegy ez az én meglátásom
2014. aug. 4. 11:49
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha valaki zenét hallgat vagy skype-on beszél valakivel, nem hiszem, hogy örülne, ha elkezdene szólni valami zene full hangerővel.

Én ezt az egész tumblr dolgot nem értem. [link] Ez mire jó?

2014. aug. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ha nem érted már ne is haragudj miért szólsz hozzá?először olyantól kértem tanácsot aki tumblr-t használ és tudna tanácsot adni.erre kapom azt hogy minden tumblr blogon rajta vannak a képek.melyiken nincs?!nézz utána mi értelme;)
2014. aug. 4. 14:23
 7/12 anonim ***** válasza:

Mert a weboldalakhoz értek, azért szóltam hozzá, és te véleményt kértél...

Amúgy tudom, mi értelme van. Tökéletes oldal plazacicáknak, akik unalmukban ismeretlenek képeit töltik fel.

Azt meg sehol sem említetted, hogy olyantól kérsz tanácsot, aki használja.

A viselkedésed alapján fogadni mernék, hogy nem lehetsz több 17-nél.

2014. aug. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem egyezik a véleményünk evvel az oldallal kapcsolatban.nem plázacicák oladala,és 17-nél tényleg nem vagyok több de lényegtelen;D köszönöm hogy leírtad a véleményed
2014. aug. 4. 14:38
 9/12 A kérdező kommentje:
mellesleg azért nem az én képeim vannak rajta mert ha akarnék se tudnék ilyen képeket csinálni
2014. aug. 4. 14:39
 10/12 anonim válasza:

Úgy látom valaki nem jól tűri a kritikát. :)

Ha véleményt kérdezel, ne várd, hogy kedveskedő, nyalizós kommenteket fogsz kapni.

2014. aug. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!