Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem működik a VPN kapcsoltat,...

Nem működik a VPN kapcsoltat, mi lehet az oka? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Ezt a hivaüzenetet kapom: "A számítógép és a VPN kiszolgáló közötti hálózati kapcsolatot nem lehetett létrehozni. Ennek oka lehet, ha a számítógép és a távoli kiszolgáló között található egyik hálózati eszköz (NAT, tűzfalak, útválasztók)nincs beállítva VPN kapcsolat fogadására."

Kiiktattam a vezetéknélküli routert és kikapcsoltam a gépen a tűzfalat, de még mindig nem működik. Mit csináljak, hogy működjön?

Nagyon hálás lennék a segítségért.


2010. jan. 11. 19:10
 1/5 czibles ***** válasza:

milyen oprendszer van a 2 gépen?

lanon vagy neten szeretnéd használnia VPN-t?

2010. jan. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem minden internet-szolgáltató engedélyezi alapból a VPN kapcsolatok létrehozását. Ilyenkor egy telefon az ügyfélszolgálatra, és engedélyezik.
2010. jan. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Midkét választ köszönöm.

Az én gépemen vista van, a másikon nem tudom (de talán -xp)És interneten keresztül próválkozom. Az egyetemmel kéne a kapcsolat, szerver elérés miatt.

2010. jan. 12. 09:41
 4/5 czibles ***** válasza:

ezt próbáld meg: (egész jó leírásnak tünik)

[link]

2010. jan. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi utolsónak a leírást, pontról pontra úgy csináltam és nem működik :(

Felhívtam a szolgáltatóm, de sajna nem igazán szakember ült a telefon másik végén azt mondta írjak nekik egy levelet (e-mail nem jó) amiben kérvényezem, hogy tegyék lehetővé a VPN kapcsolatok fogadását, de azt is mondta a csaj, hogy lövése sincs az egészhez, és lehet, hogy nem is tudják megoldani. Ekkora kretén társaságot.


Amúgy tesóm gépéről is próbálkoztam szintén sikertelenül, ő más szolgáltatónál van, az ő szolgáltatója azt mondta, hogy ők nem korlátozzák a VPN-ezést és vagy a gép van rosszul beállítva, vagy a kiszolgáló utasítja vissza az IP címet amiről próbálkozunk (ez az utóbbi elképzelhető? miért utasítana vissza?)

Mindjárt megőőőőőőőrülök:((((((((((

2010. jan. 15. 19:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!