Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mást is idegesít a sok n00b...

Mást is idegesít a sok n00b WoWon?

Figyelt kérdés

Pl.: lvl 13 vagyok,rámírt egy lvl 9 hogy segítsek neki fejlődni lvl 10-re,mondtam ok. Belelő a lvl 15-ös mobok közé,aztán mikor ránk jön 5,akkor nekem kell szétkergetnem őket. Ja és adjak neki kaját,piát és mikor eljátssza megint ugyanezt,akkor mondja hogy én majd ölöm a mobot (egyedül) és szerzek neki xp-t. Mikor elküldöm a vérbe akkor megsértődik.


Ezek a való életben is ilyen sötétek vagy csak a játékban tombolják ki magukat?


2010. jan. 10. 17:54
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
Izmos kocka... . Egyébként meg sosem értettem miért kell elnoobozni valakit csak azért mert alacsonyabb szintű... Régebben metineztem de már nem játszok és megvolt a 22-es szintem is mégsem nooboztam le a másikat.Most már szerencsére nem játszok ilyen nagy kockaságokkal. Ha idegesítenek senki sem kötelezi hogy segíts neki hagyd ott egyszer úgyis megunja hogy egyfolytában kéreget stb. Meg szerintem úgyis meg lehet fogalmazni a felszerelést hogy tapasztalat nem pedig xp vagy bánattudja mi van a wowba. Meg azt sem tudom mi tetszik a játékosoknak abban hogy úgy beszélnek amit más nem ért emberfia :D
2010. aug. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Azért, mert a legtöbb mmo nem magyarul van, mert olyan elbszottul kicsi ország vagyunk, és a célközöngségnek olyan elbszottul kevés a pénze, hogy nem éri meg ezzel foglalkozni. Angolul meg így van egy mmo. Ha játszanál vele értenéd te is, azért beszélünk így, mert akinek címezzük az megérti. Akinek nem címezzük, az meg őszinték ki a francot érdekel, hogy nem érti?
2010. aug. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
nagyon idegesít a sok noob
2010. dec. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
3|\|gE|w|3M l5 |<u|2\/Ä|24 1đ3G€5íT
2010. dec. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Engem nagyon fel tudnak húzni a 10évesek akik azt hiszik hogy most wowoznak menők lesznek. suliban is vagánykodott 1 srác hogy ilyenolyan kemény lockja van és ígyelver úgyelver mert ő olyan pro h hú.

össze is hoztuk a menetet, mage-dzsemmel pve talenton (FIRE!!!) és pve cuccokban (akkor 3/5 t9hc+2/5t10) elvertem, a hpmból lement kb 5%, és akkor persze én voltam a cheaterhekkervadállat...

2011. jan. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

remélem azt mindenki tudja, hogy a noob azt jelenti, hogy béna. na meg azt hogy agyilag korlátozott XDD


de én azt nem értem, hogy mikor pl volt hogy mentem egy cataclysm fun serverre és jól fel cuccoltam magam, full pvp cucc, mindennel, gemekkel, glyphekkel, enchantokkal stb.

és kb három játékosba sikerült bele critelnem 40k körül Lava burst-tal (gondolom ez nem meglepő mert catában már 100k hp-val szaladgálnak a playerek) és lazán kiirtottam őket, és akkor rám whispelnek hogy HÜLYE G*CI NOOB BA*DMEG CSAK GYERE IDE TE KIS HÜLYE NOOB


és pofázikpofázik aztán mikor tisztességes duelbe megverem akkor is én vagyok a noob. szal ezek egyszerűen szánalmasak és idegesítőek :D én arról a szerverről kb másfél óra után elmentem mert annyi idióta volt hogy csak... ajánlom figyelmetekbe a külföldi blizzlike szervereket. na ott kevés a noob. külföldi szerverekre járnak az érett játékosok. én is pl most molten wowon játszom, frostwolf realmen és egy magyar guildba vagyok, a neve Hungarikum és valami el képesztő hogy mennyire jó a társaság. Eddig senki nem noobozott le.. szal mondom, ezek a tauri meg ilyenek tele vannak kis pisisekkel, mert magyar szerver és nem kell tudni angolul ahhoz, hogy játszhasson, de ha külföldi szerverre mész akkor ott nem találkozol kis 10 évessel, mert az nem tud angolul. ha meg igen akkor az nem nooboz le hanem értelmes módjára tud játszani.

2011. máj. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

Engem kiakasztanak a sok tizenéves csírák a nagy arcukkal..főleg BG-n emberkednek..Ott elverek vagy ötöt-hatot és már alig vannak az ellenségnél.Szánalmasak :d


Utolsónak:Anno én is játszottam molten-en,nagyon jó szerver(már nem játszok ott)

2011. júl. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!