Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mást is idegesít a sok n00b...

Mást is idegesít a sok n00b WoWon?

Figyelt kérdés

Pl.: lvl 13 vagyok,rámírt egy lvl 9 hogy segítsek neki fejlődni lvl 10-re,mondtam ok. Belelő a lvl 15-ös mobok közé,aztán mikor ránk jön 5,akkor nekem kell szétkergetnem őket. Ja és adjak neki kaját,piát és mikor eljátssza megint ugyanezt,akkor mondja hogy én majd ölöm a mobot (egyedül) és szerzek neki xp-t. Mikor elküldöm a vérbe akkor megsértődik.


Ezek a való életben is ilyen sötétek vagy csak a játékban tombolják ki magukat?


2010. jan. 10. 17:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Elég sok sötét van, de nem értem minek kellet neked kiírni ezt kérdésbe.
2010. jan. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Panaszkodni akartam,elnézést. Mással történtek hasonlók?
2010. jan. 10. 17:57
 3/27 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz neki segíteni nem kell -.-


Igaz én Metin 2 őt játszottam

de az is kb ilyen

2010. jan. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom, de ha egyszer kipróbálod a VALÓDI ÉLETET, talán megszereted azt is!
2010. jan. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Igeeen! Köszönöm! Engem, engem idegesítenek. Például megyek Oculusba HC!!! tankként, párom holy priest. 3 dps kellene. Rugó 2-3 lila és többi cucc kék. Még neki áll feljebb, hogy ki akarjuk rúgni. A hunterünk egyfolytában meghalt, mert berohant a nép közé. De még ő mondja, hogy haladjunk. Aztán még ő fikáz engem, hogy DK tankkal nem tudok aoe tauntot, mert ő barom, és húzza a tömeget.

Azért ilyenek, mert 12-13 évesek, és barmok. Nem akarsz felvenni msn-re pl? Akkor együtt szidhatnánk az anyjukat:D

2010. jan. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Kocka találka :D van min idegeskedni :D
2010. jan. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Uccsó, attól hogy vki játszik még nem kocka. De ezt te úgyse érted.
2010. jan. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Nem attól kocka, hogy játszik, hanem attól, hogy úgy fogalmaz, mint a 18:08 :DDD
2010. jan. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
:D A vicc, hogy rohadtul nem vagyok kocka, kb 1 héten 3x ha játszom:D De a szlenget egy nem kocka is használhatja drágám:D ja, és csaj vagyok, mielőtt másra gondolnál XD
2010. jan. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Engem az idegesít amikor a tinik jönnek sírni a kis játékuk miatt. De hát én ezt nem érthetem, nem vagyok lvl80-as paladin :D.
2010. jan. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!