Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mást is idegesít a sok n00b...

Mást is idegesít a sok n00b WoWon?

Figyelt kérdés

Pl.: lvl 13 vagyok,rámírt egy lvl 9 hogy segítsek neki fejlődni lvl 10-re,mondtam ok. Belelő a lvl 15-ös mobok közé,aztán mikor ránk jön 5,akkor nekem kell szétkergetnem őket. Ja és adjak neki kaját,piát és mikor eljátssza megint ugyanezt,akkor mondja hogy én majd ölöm a mobot (egyedül) és szerzek neki xp-t. Mikor elküldöm a vérbe akkor megsértődik.


Ezek a való életben is ilyen sötétek vagy csak a játékban tombolják ki magukat?


2010. jan. 10. 17:54
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Én se vagyok lvl80 paladin:) Eddig 1 db lvl70 karakterem volt,fél év alatt húztam fel úgy hogy néha hetekig nem játszottam. Nem azért mert nem engedték,hanem mert nem volt kedvem. Ennyit a kockaságról:D
2010. jan. 10. 18:41
 12/27 anonim ***** válasza:
Ne haragudjatok, de 15 éve foglalkozom informatikával, de mi a fene az a paladin? az lvl80-at már sikerült lefordítanom, hogy 80-as szintű..
2010. jan. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

A paladin az olyan lovag féle izé, nem? :D


[link]

2010. jan. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Gáz ha 15 éve informatikával foglalkozol és erre nem adott magyarázatot legalább a Google :D.
2010. jan. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Baromira nem érdekelt, csak ide írtam be. csak hogy a saját hülyeségemet mutassam: [link] csak gondoltam, ha itt leírtátok, tudtok értelmes leirást adni róla.
2010. jan. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Off:

XD 18:35-ös látom te is puruttyázol ;)


On:

Kérdezőnek: sz@ardmárle, ha eccer alacsonyabb szintű akk mennyé el onnan, eccer megunja úgyis xD

2010. jan. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Hja, és a sok n00b nem tudja használni az ignore-t sem :P
2010. jan. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Én csak simán be szotam írni ezeknek, hogy retarded fish-frog. Azt' otthagyom. Meg kiírja, hogy dil pls, dil és akkor ledobok neki 1 dilt és akkor még anyázik. Hát hülye az? Tuti, hogy ilyen kis 12 évesek, meg mikor közli, hogy ketten leúszunk olyan helyre, ahova full partyval szoktak járni farmolni és akkor vergődik, ha meghal. De megy vissza. Annyi esze már nincs, hogy ha úgy is meghal, és folyton visszavergődik jó messzire, akkor az egésznek semmi értelme, csak vesztegeti az idejét.

Sokszor csak röhögök, kedvencem, mikor TSen fentvagyunk egy páran, és akkor kis csend, valaki megszólal, Lol, de mi a rákot csinál ez? Omg hallod, ez hülye! Ez nem healel hallod? Ez megy ki, és tankot játszik, ez egy segg, hét be fogjuk bukni stb. Meg mikor lemegyünk valami dungiba néha poénból nagylelkűségből felszedünk egy-két kisebbet, és akkor a kis nyomorék, 20 szinttel kisebb, másodjára van ott és elkezd okoskodni, hogy mit hogy csináljak. Igaz, hogy, kb 200x csináltam már végig, de azért majd ő tudja.


Aki nem játszik úgysem érti, ennek van egy hangulata. Nem is lehet máshogy beszélni sem, szinte mindenhez kialakul a megfelelő szleng, nem csak ezekhez a játékokhoz, itt meg még fokozottabb a rövidítések, külföldi kifejezések és mindenféle nemzet fiai miatt, akik közül néhány nem is tud angolul mondjuk de a szlenget megérti ő is.


Tsen én is így beszélek, meg ha valaki érti, akivel játszunk élőszóban sem cifrázok, hanem közlöm, hogy az rohadtul felidegesített, mikor nagy nehezen kifarmoltam az a whipet, vettem goldot és betört 7re. Aki tudja miről van szó az érti, aki meg nem, az kit érdekel, nem is neki szól.


Ha valakivel találkozok hétköznap eszébe nem jutna, hogy engem érdekel az ilyesmi.


Különben azt nem értem, hogy pont itt egy netes oldalon tanácsolja valaki a való életet. Lehet neki is ki kellene próbálni? Különben más berúgni meg füvezni jár, gyufaszálakból épít templomot, légpuskával lövöldöz, hímez, köt, hajnaltól sötétedésig pecázik, akkor EZ mivel rosszabb?

2010. febr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Arra azért kíváncsi lennék, hogy mennivel múltak el az anyázók az anyázottaktól. 1-2 évvel "öregebben" már megjön az ész és a tapasztalat, mi? :D
2010. febr. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
23 éves vagyok. A férjem 32. Mindketten játszunk.
2010. febr. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!