Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Muszáj ennyi folyamatnak futnia?

Muszáj ennyi folyamatnak futnia?

Figyelt kérdés

Nem pörgeti a procit, a fizikai memória ált. ennyin van, de mégis: 80-85 folyamat folyamat átlagosan? Nem merek semmit kilőni, úgy véltem, mind kell: touchpad, hangszóró, fejbeszélő, nvidia, stb.

Aki jobban ért hozzá: melyiket lehetne mellőzni? Vagy ne zavarjon, amíg nem zabálja a cpu-t? Köszi!


[link]



2014. júl. 22. 07:18
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

"Win 7 Ultimate 32 bit."

Szerintem emiatt is lehet annyi folyamat...

Mivel ugye tele van olyan szolgáltatásokkal az Ultimate verzió, amit valószínűleg nem használsz. De attól még alapértelmezetten lehet, hogy elindul...

2014. júl. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 csacsi2 ***** válasza:

Egy operácios rendszer alap beállításokon eleve úgy van beállítva, hogy bármit tudjon kezelni. "Rádugsz egy szivargyújtót" azt is felismerje hogy egyből használatra kész legyen. ez sok szolgáltatást jelent és általában a felét nem használja az ember, legalábbis rendszeresen biztos nem.

Sok program amit időközben feltelepít az ember, azok is előszeretettel futnak a háttérben (ha a program úgy van beállítva).

Pl.: Advanced system care betesz egy szolgáltatást automatikus indításra, pedig teljesen szükségtelenül foglalja az erőforrást vagy pl az ati hotkey plorrer csak azért fut hogy gyorsbillentűket lehessen használni a videokártyához. több száz programnál elég sok ilyen lehetséges.

Szóval beállítás kérdése!

2014. júl. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!