Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Muszáj ennyi folyamatnak futnia?

Muszáj ennyi folyamatnak futnia?

Figyelt kérdés

Nem pörgeti a procit, a fizikai memória ált. ennyin van, de mégis: 80-85 folyamat folyamat átlagosan? Nem merek semmit kilőni, úgy véltem, mind kell: touchpad, hangszóró, fejbeszélő, nvidia, stb.

Aki jobban ért hozzá: melyiket lehetne mellőzni? Vagy ne zavarjon, amíg nem zabálja a cpu-t? Köszi!


[link]



2014. júl. 22. 07:18
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Na, ez a StartupFaster az értesítési területről kilőtt pár ikont, de a folyamatszám felugrott 87-re. Kösz :D
2014. júl. 22. 16:07
 12/22 csacsi2 ***** válasza:

Veled nincs valami rendben!

"értesítési területről kilőtt pár ikont"

milyen ikont lőtt ki?! ezek a programok indulnának, ha hagynám.

Lényegtelen hogy indítás kezelőt használsz vagy sem csak példázza hogy mennyi szükségtelen indítás lehet...

Baromira nem értem mit nem értesz ,vagy hogy épp mit csinálsz... és igen vannak hogy folyamatok indulnak és leállnak.

2014. júl. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 csacsi2 ***** válasza:

amúgy ha bejelölnéd az összes felhasználó folyamatát akkor talán látnád mind a 82 folyamatot...

[link]

2014. júl. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Bejelöltem, egyedül az üresjáratot tette be még láthatóként. Egy. Kettő: az lehet, hogy velem nincs valami rendben, de valószínűleg azért kérdezősködnek itt az emberek, mert nem értenek a dolgokhoz és segítséget várnak. Három: értesítési terület: Win 7: jobb klikk alul a nyílra és voila: kilőtte az nvidia-t, a touchpadot meg nem tudom mit.


Köszönöm a segítséget mindenkinek.

2014. júl. 22. 17:30
 15/22 csacsi2 ***** válasza:

Ne vedd a szívedre...

1) valamelyiket kipróbáltad amiket írtam?

2) Fogalmam sincs mik futnak a gépeden (nem vagy kommunikatív) mert nem látom a folyamatokat csak azt mondogatod 82,83,87 ...folyamat fut.

3) Vannak folyamatok amik esemény hatására indulnak majd leállnak. Szolgáltatásokban sok ilyen van.

4) Amennyiben kilövöd az alkalmazásokat azzal nem oldasz meg semmit mert automatikusan el fog indulni ezért kellett volna az ütemezett feladatokban, szolgáltatásokban és az msconfigban megakadályozni az indulásukat (szükségtelen folyamatok, nincs érintőpad (touchpad)-od ne fusson a szolgáltatás...

2014. júl. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Fentebb már linkeltem képet a folyamatokról, de szerintem semmi felesleges nem fut. Szinte mind kell, csak azt nem értettem, hogy lett ennyi, másnál meg miért 20-30. Mondom, nem pörgeti a procit, csak a számarányokra lettem volna kíváncsi :)
2014. júl. 22. 21:31
 17/22 anonim ***** válasza:

Másnál azért lehet 20-30 szerintem, mert:

- vagy nem ugyanazt a Windows-t használjátok

- vagy neki nem laptopja van, amire általában mindenki feltesz minden drivert + alapból több eszköz van (touchpad, akkumulátor-"izélő" program, stb.)

2014. júl. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Win 7 Ultimate 32 bit. Lehet újra kéne már tenni, volt már ezen minden, egy éve van fent ez az op. rendszer. Jah, egyébként, azzal is bajom volt, hogy mikor egy éve feltették a Win 7-et, nem igazán tudtam, hogy melyik driverek kellenek, mert pl. a Wlanhoz volt 3 gyártótól is: Broadcom, Intel, Atheros. Eladó szerint Atheros kell, gépen Intel matrica van, a Bluetooth meg Broadcomos...ez bekavart és mindent feltettem szinte a CD-ről. Na most ha újrateszem a gépet, hol a bánatban tudom megnézni, hogy mégis melyik driver kell? Nem, a kiskönyvben nincs benne. Először tegyek fel egy Speccy-t vagy Aida-t és az megmutatja majd?
2014. júl. 23. 16:44
 19/22 csacsi2 ***** válasza:

Aida mindent kiír a gépedről, de az eszközkezelőben is rákereshetsz az eszközpéldány azonosítóra és az alapján kikeresheted!elmented html fájlba megnyitod a böngészőben és csak a rá kell klikkelj megnyitja a gyártó honlapját:

[link]

[link]

2014. júl. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. júl. 23. 21:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!