Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 20 gigás a winchester-em,...

20 gigás a winchester-em, kettéosztom, hány giga legyen a windows-nak (xp), hogy a leghasznosabban jöjjek ki? A d meghajtóra rakom a programokat, fájlokat.

Figyelt kérdés
2014. júl. 11. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
legyen 1 partíció, 40 giga fölöttmár oké a 2 de ez csak 20 giga
2014. júl. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megnéztem a C meghajtómon az XP nekem kereken 13 GB helyet foglal. Persze biztonság kedvéért biztos hogy ennél többet is kell hagynod. Ja, ebben a 13 GB-ban benne vannak a különböző telepített programok is, ami nem túl sok.
2014. júl. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is kérdéses a két partíció 20 GB esetében. Én 110 GB-ot osztottam ketté, a C meghajtón 13 GB-ot, a D-n 7 GB helyet foglalok.
2014. júl. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a válaszokat.

Jelenleg 10-10, és így 3 GB-t foglal az XP. Az a baj, ha nem osztom ketté és "elszáll" a winchester akkor elvesznek a fájlok (ami már előfordult, visszaállítani meg kellemetlen, mert nem lesz meg minden).

2014. júl. 11. 11:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 5 GB-ot adtam az XP-nek, a többi adat. /szintén 20GB-os volt az egész, nem rég kaptam bele egy 40-est, de ezen is 5 giga lett a C /

De ezen csak egy Firefox és egy KMPlayer van, meg 2-3 kisebb segédprogram. Leginkább sorozatokat nézek rajta, arra elég.

2014. júl. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, én is csak netezésre meg filmnézésre használom.
2014. júl. 11. 11:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!